הרשמה

צפו באליפות העולם של League of Legends

השידורים החיים מתחילים היום! הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

כל מה שאתה צריכים לדעת לקראת אליפות העולם של LoL

אחרי חודשים ארוכים בהם הבתים התגבשו לאט לאט, אליפות העולם של LoL יוצאת לדרך וההתרגשות מגיעה לשיא. חברת Riot Games תערוך את שלבי הבתים בלה דוק פולמן (Le Dock Pullman) שבצרפת ותפתח את הטורניר החשוב ביותר של League of Legends השנה. שלבי הבתים יחלקו את הקבוצות העולות לארבעה בתים בהם יתמודדו על המקום הראשון והשני בבית ע"מ להמשיך הלאה לשלבי הפלייאוף. אז אילו קבוצות הצליחו להשתחל ל-16 המובילות ואת מי הכי סביר שנראה בפלייאוף?

בית א'

הכירו את קבוצות בית א'

  • Counter Logic Gaming (ארה"ב)
  • Yoe Flash Wolves (טאיוואן)
  • Koo Tigers (קוריאה)
  • PaiN Gaming (ברזיל)

הקבוצות העיקריות שצריך לפקוח עליהן עין הן Counter Logic Gaming ו-Koo Tigers. קבוצת CLG היא ללא ספק הפייבוריטית של הבית. הקבוצה מחזיקה ביתרון על הקבוצות האחרות שחסר להן ותק בטורנירים גדולים. אם Koo Tigers לא תפתיע, נראה שהמקום הראשון יהיה של CLG.

בית ב'

הכירו את קבוצות בית ב'

  • Fnatic (אירופה)
  • AHQ (טאיוואן)
  • Invictus Gaming (סין)
  • Cloud 9 (ארה"ב)

למרות שהיא לא התחילה את העונה בצורה החזקה ביותר ואיבדה לא מעט שחקנים חשובים מהקבוצה, Fnatic עברה מהפך מלא והפכה להיות לאחת הקבוצות החזקות באירופה. הקבוצה אפילו הצליחה לשבור שיא ולעבור ספליט הקיץ עם מאזן מושלם של 18 נצחונות. הקבוצה הנוספת שצריך לפקוח עליה עין היא כמובן Invictus Gaming. הקבוצה הסינית היא ללא ספק האיום הגדול ביותר על Fnatic בבית. למרות הכוח של הקבוצה הסינית, היא עדיין לא הצליחה לבסס מעמד קבוע של קבוצה חזקה בסצנת ה-LoL העולמית.

בית ג'

הכירו את קבוצות בית ג'

  • SK Telecom (קוריאה)
  • Edward Gaming (סין)
  • H2K (אנגליה)
  • Bangkok Titans (תאילנד)

הקבוצה החקה ביותר בבית ג' היא ללא ספק SK Telecom. הקבוצה הדרום קוריאנית אולי לא הצליחה להגן על תואר אליפות העולם שנה שעברה, אבל הפעם נראה שהיא מוכנה לתת מאמץ נוסף. הקבוצה ירקה דם על המקום הראשון בטורניר האביב כשהפסידה את המקום הראשון ל-Koo Tigers בניצחון אחד. הקבוצה הנוספת שצריך לשים עליה עין היא Edward Gaming, שלמרות שלקחה את טורניר האביב במקום הראשון יש לה זיכרון צורב בדמות SK Telecom.

בית ד'

  • LGD Gaming (סין)
  • KT Rolster (קוריאה)
  • Team SoLoMid (ארה"ב)
  • Origen (אירופה)

הבית הרביעי מלא בשמות גדולים. מצד אחד יש את TSM, אחת הקבוצות הגדולות ביותר בארה"ב, אבל כשהיא נמצאת בבית עם LGD Gaming, KT Rolster ו-Origen, נראה שכל אחת יכולה למצוא את עצמה בשני המקומות הראשונים. למרות הקבוצות החזקות, הכי סביר שהמקום הראשון ילך ל-LGD Gaming.

לוח זמנים

יום חמישי (1.10)

  • 17:00 – טקס פתיחה
  • 17:30 – Fnatic vs. Invictus Gaming
  • 18:30 – Cluod9 vs aqh e-Sports Club
  • 19:30 – SK Telecom T1 vs. H2K
  • 20:30 – Edward Gaming vs. Bangkok Titans
  • 21:30 – Counter Logic Gaming vs. Flash Wolves
  • 22:30  - paiN Gaming vs. KOO Tigers

יום שישי (2.10)

  • 17:00– KT Rolster vs. Team SoloMid
  • 18:00  - LGD Gaming vs. Origen
  • 19:00 – Bangkok Titans vs. SK Telecom T1
  • 20:00 – H2k vs. Edward Gaming
  • 21:00 – Falsh Wolves vs. KOO Tigers
  • 22:00 – Counter Logic Gaming vs. paiN Gaming

יום שבת (3.10)

  • 15:00 – Edward Gaming vs. SK Telecom T1
  • 16:00 – H2K vs. Bangkok Titans
  • 17:00 – LGD Gaming vs. KT Rolster
  • 18:00 – Origen vs. Team SoloMid
  • 19:00 – Invictus Gaming vs. Cloud9
  • 20:00 – ahq e-Sports Club vs. Fnatic

יום ראשון (4.10)

  • 15:00 – Team SoloMid vs. LGD Gaming
  • 16:00 – KT Rolster vs. Origen
  • 17:00 – Invictus Gaming vs. ahq e-Sports Gaming
  • 18:00 – Cluod9 vs. Fnatic
  • 19:00 – KOO Tigers vs. Counter Logic Gaming
  • 20:00 – paiN Gaming vs. Flash Wolves

יום חמישי (8.10)

  • 15:00 – Counter Logic Gaming vs. KOO Tigers
  • 16:00 – Flash Wolves vs. paiN Gaming
  • 17:00 – KOO Tigers vs. paiN Gaming
  • 18:00 – Flash Wolves vs. Counter Logic Gaming
  • 19:00 – Koo Tigers vs. Flash Wolves
  • 20:00 – paiN Gaming vs. Counter Logic Gaming

יום שישי (9.10)

  • 15:00 - SK Telecom T1 vs. Edward Gaming
  • 16:00 – Bangkok Titans vs. H2K
  • 17:00 – Bangkok Titans vs. Edward Gaming
  • 18:00 – H2K vs. SK Telecom T1
  • 19:00 – Edward Gaming vs. H2k
  • 20:00  - SK Telecom T1 vs. Bangkok Titans

יום שבת (10.10)

  • 13:00 – Team SoloMid vs. Origen
  • 14:00 – KT Rostler vs. LGD Gaming
  • 15:00 – Team SoloMid vs. KT Rostler
  • 16:00 – Origen vs. LGD Gaming
  • 17:00 – Origen vs. KT Rostler
  • 18:00 – LGD Gaming vs. Team SoloMid

יום ראשון (11.10)

  • 11:00 – ahq e-Sports Club vs. Invictus Gaming
  • 12:00 – Fnatic vs. Cloud9
  • 13:00 – ahq e-Sports Club vs. Cloud9
  • 14:00 – Invictus Gaming vs. Fnatic
  • 15:00 – Cloud9 vs. Invictus Gaming
  • 16:00 – Fnatic vs. ahq e-Sports Club

תוכלו לצפות במשחקים בקישורים הבאים או בשידור החי למטה.

Twitch.TV

Riot Games

YouTube

תגובות

  1. 1

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להתחיל דיון