הרשמה

סוני מציגה את מודל התמיכה לאחור שלה על ה-PS5

רוצים לדעת אם המשחק האהוב עליכם יעבוד על ה-PS5?

מודל התמיכה לאחור של סוני נחשף והאמת? הוא מצוין.

לאחר שפירסמנו לכם את הגילויים החדשים בנושא התאימות לאחור של ה-PS5 עם משחקי PS4 בתחילת החודש, אנחנו סוף סוף מקבלים אישור רשמי לאילו משחקים ייתמכו בטכנולוגיית התאימות לאחור של ה-PS5 ואילו לא. ספוילר: חדשות מאוד טובות.

לפי הודעה רשמית בבלוג של פלייסטיישן, נושא התמיכה במשחקי PS4 מתחלק לשלושה סוגים שונים: בהתחלה בואו נדבר על המשחקים שלא ייתמכו בקונסולה החדשה והמספר העצום של המשחקים שלא תוכלו לשחק על ה-PS5 עומד על... עשרה. כן כן, רק עשרה משחקים יישארו משחקי PS4 בלבד. אם אתם רוצים את הרשימה המלאה הנה היא כאן:

 • DWVR
 • Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One
 • TT Isle of Man - Ride on the Edge 2
 • Just Deal With It!
 • Shadow Complex Remastered
 • Robinson: The Journey
 • We Sing
 • Hitman Go: Definitive Edition
 • Shadwen
 • Joe's Diner

רשימה קצרה והאמת שלא משמעותית במיוחד - חדשות מצוינות למי שמחזיק בידיו עותק של CounterSpy ל-PS4. הסוג השני הוא משחקים שתוכלו לשחק כמו שהם על הקונסולה החדשה והסוג השלישי הוא משחקים מסוימים שיהנו משיפורים כתוצאה מהכוח הנוסף שה-PS5 נותן לנו. בנוסף סוני נתנה אזהרה קטנה לגבי העובדה שיכול להיות שיהיו בעיות עם חלק מהמשחקים ושגיאות ושתמיד כדאי לבדוק קודם אם המשחק נטען כמו שצריך על הקונסולה החדשה, לפני שאתם רוכשים אותו או עדכונים וחבילות הרחבה לו.

אז איך כל האירוע הזה יעבוד? פשוט מאוד: במקרה ומדובר במשחק פיזי, יש להכניס את הדיסק לכונן הדיסקים של ה-PS5 שלכם. יש סיכוי שתצטרכו להוריד עדכון כדי לשחק במשחק, אבל בכל מקרה אתם צריכים שדיסק המשחק יהיה בתוך הכונן כדי לשחק בו. במקרה ומדובר במשחק דיגיטלי המותקן על המכשיר שלכם, אתם תוכלו להעביר את המשחקים שלכם מקונסולת ה-PS4 ל-PS5 דרך ה-Wifi הביתי שלכם.

אגב, אם אתם משתמשים בכונן חיצוני, זה יהיה אפילו יותר פשוט: חברו את הכונן החיצוני ל-PS5 ואתם מסודרים (כמו עם המשחק הפיזי, יכול להיות שתצטרכו להוריד עדכון). הדבר הנכון גם להורדת משחקים דיגיטליים שכבר ברשותכם, במקרה ותרצו לשחק בהם על הקונסולה של סוני: פשוט לכו לספריית המשחקים שלכם על הקונסולה החדשה, תבחרו את המשחק אותו תרצו להוריד ולהתקין ולכו על זה. את הבלוג המלא תוכלו לקרוא בקישור כאן.

זה נראה שהפחד והחרדות שלנו לא היו מוצדקות, כשסוני מציגה לנו יופי של תמיכה לאחור (גם אם מדובר רק דור אחורה). מה אתם חושבים על המנגנון של סוני? נשמח לשמוע אתכם!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: תחתרו לעשות את מה שאתם אוהבים ותהיו נחמדים אחד לשני, זה משתלם בסוף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

 1. 1

     | פורסם ע"י  

   

יש להתחבר כדי להתחיל דיון