הרשמה

המשחק Elden Ring הופיע ב-Steam

וכמובן שקהילת שחקני Souls יודעת בדיוק מה היא עושה

המשחק המצופה מבית From Software ותמיכתו של ג'ורג' מרטין הגיע ל-Steam, הוא אינו זמין לקניה אך הקהילה כבר מראה התרגשות בדרכה המיוחדת.

מי פה מעריץ משחקי Souls? עברו כבר קצת יותר משנתיים מאז כנס ה-E3 הפיזי האחרון (בתקווה ששנה הבאה תחזיר אותנו להתרגשות השיא מאירועי במה מלאים), יחד עם זאת, עברו גם שנתיים מאז שקיבלנו את ההכרזה המיוחדת על המשחק החדש מבית From Software בעזרתו של הסופר ג'ורג' מרטין (שיר של אש וקרח). בסוף אירוע ה-Summer Game Fest שהתקיים השנה (בניצוחו של ג'ף קילי), הגיעה ההכרזה הגדולה באמת, יחד עם טריילר חדש ומפוצץ פרטים, Elden Ring חי וקיים ועתיד להגיע ממש בינואר הקרוב אלינו (כן, אני עדיין מת מהתרגשות).

עכשיו, אחרי שחלקים באינטרנט עדיין חששו כי המשחק עוד עלול להיות אקסלוסיבי ל-Epic Game Store, עמוד המשחק סוף כל סוף הופיע ב-Steam, אומנם עדיין לא ניתן לרכוש אותו מראש, אבל קהל השחקנים של From כבר נתן לו קבלת פנים חמה. למי שלא מכיר (אבל גם אם כן): ב-Steam ניתן להוסיף תגיות למשחקים, ואיך לדעתכם מתייגים משחק אקשן מלא אדרנלין? בדיוק! מרגיע! אז בין התגיות של Elden Ring ניתן כמובן למצוא תגיות דוגמאת Souls-Like, Dark Fantasy, RPG, Action וכמובן... Relaxing!

נכון לעכשיו, לא התפרסמו דרישות המערכת של המשחק או מחיר רשמי בחנות, כל שנותר לנו כרגע הוא להמשיך לחכות לפרטים נוספים. מעוניינים כבר לשחק במשחק? אוהבים את From Software ולא יכולים לחכות גם כן? מוזמנים להתלהב איתנו בתגובות.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י