הרשמה

Red Orchestra 2: טריילר מולטיפלייר

טריילר חדש ל-Red Orchestra 2 לוקח אותנו אל שדות הקרב במצב המולטיפלייר של המשחק ומציג משחקיות רווית אקשן מהבטא עם מבחר הנשקים האהובים של התקופה. 

אם לשפוט את המשחק על פי הטריילר, Tripwire Interactive, מפתחי המשחק, אפשרו לתקופת הזמן של המשחק להשפיע על הנראות - להשפיע לרעה. קשה להאמין שהגרפיקה הזו שייכת למשחק חדש וברגעים מסוימים, שפשפתי את אישוני היטב כדי לוודא שאינני צופה בסרטון משחקיות של Enemy Territory או Call Of Duty 2.

Red Orchestra 2 מפותח ל-PC בלבד. עדיין ללא תאריך יציאה.

 

תגובות

 1. 1

  14:57 23.08.2011 | אנו ני מי אנו ני מי (אורח)

  אני לא מכיר את Red Orchestra 2, זה סוג של הרחבה לcod?

 2. 2

  14:57 23.08.2011 | ל ל (אורח)

  זה נראה כמו הרחבה לאתם יודעים מי

 3. 3

  22:41 23.08.2011 | שחקן רד אורקסטרה ותיק שחקן רד אורקסטרה ותיק (אורח)

  "Red Orchestra 2 מפותח ל-PC בלבד. עדיין ללא תאריך יציאה."

  תאריך יציאה לרד אורקסטרה יש כבר מתחילת חודש יולי. התאריך המקורי נקבע ל-30 באוגוסט, ואז נדחה בתחילת החודש ל-13 בספטמבר.
  המשחק משתמש במנוע אנריל 3 משופר (רחוק מאוד מקול אוף דיוטי 2 ואנמי טריטורי, כפי שטוען הכתב המדופלם).

  לעורכי ויגיימס: להיות אתר חדשות של גיימינג אומר שמוטלת עליכם המשימה לתת לנו, הקוראים, מידע נכון, יותר מידע, ופחות פרשנות; בשביל זה יש טורי דעה ומדורים אחרים. נדהמתי לגלות את הידיעה העלובה והבלתי מקצועית בעליל הזו. מקווה שתעשו בדק בית ותתקנו את העוול, גם עבור המקצועיות שלכם, וגם עבור קהילת רד אורקסטרה הישראלית (שמונה כמה עשרות שחקנים מסורים).

 4. 4

  22:45 23.08.2011 | שחקן רד אורקסטרה ותיק שחקן רד אורקסטרה ותיק (אורח)

  דרך-אגב, הושמט בטעות מן התגובה הקודמת: אי-אפשר לשפשף אישונים. אפשר לשפשף עיניים. והפיסקה הראשונה תלושה מאוד. "מבחר הנשקים האהובים של התקופה". איזו תקופה, עמוס? האם ציינת שהמשחק מתרחש במלחמת העולם השנייה, בחזית המזרחית? לא. האם הקורא שלא מודע למשחק אמור לדעת זאת? כנראה שכן. במיוחד זה שמגיב ושואל אם זו הרחבה לקול אוף דיוטי. הוא רצה לדעת מה זה רד אורקסטרה, ואתה הנחת מראש שהוא יודע.

  לכל מי שבאמת רוצה לדעת מה זה רד אורקסטרה 2: גיבורי סטלינגרד, מוזמנים אתם להיכנס אל עמוד ה"עובדות" הראשי בפורומים הרשמיים של החברה המפתחת (Tripwire Interactive):

  http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=48698

 5. 5

  23:45 23.08.2011 | Klaus Klaus

  כן כולם יודעים שהגרפיקה של משחק מטריילר של גרסת בטא זאת הדרך המדויקת ביותר בעולם לשפוט משחק :P

 6. 6

  23:59 23.08.2011 | חייזר חייזר (אורח)

  מגניב ביותר תודה :)
  קניתי את הדלוקס D:

 7. 7

  00:14 24.08.2011 | Amos Zchoot Amos Zchoot

  "שחקן רד אורקסטרה ותיק"

  יום יבוא, אתה תתבגר ותבין שלא כולם חייבים לחשוב כמותך. זכותך להציג את הצד שלך ובדיוק עבור זה יש אפשרות לטקבק.

  לגבי התקופה -http://www.vgames.co.il/article/15742.html
  פספסת כנראה ואני לא מתכוון לחזור על עצמי שוב ושוב.

 8. 8

  02:13 24.08.2011 | שחקן רד אורקסטרה ותיק שחקן רד אורקסטרה ותיק (אורח)

  עמוס, אני מצטער אם פגעתי בך, אבל אתה מתייחס לטפל ולא לעיקר. הקישור שצירפת הוביל אותי לסרטון אחר ששמך חתום עליו, בו אכן מצוינת התקופה בה מתרחש המשחק. למיטב ידיעתי, כאשר כותבים ידיעה עיתונאית (אם כך ההתייחסות), צריך לתת רקע כללי למונחים שהאדם (או הגיימר) מן היישוב, לא בטוח שיבין.

  הבאתי את תגובת ה"הרחבה של קול אוף דיוטי" כדוגמה. השאלה היא האם ויגיימס יוצא מנקודת הנחה שכל קוראיו מודעים ומכירים כל משחק ומשחק שנמצא בשוק. לדוגמא, באתר גיימינג אני מצפה, שכאשר כתב איקס מעלה כתבה על "קול אוף דיוטי", בפסקה הראשונה, איפשהו, יהיה כתוב: "קול אוף דיוטי, משחק היריות הפופולארי...". להבין, משהו, לדעת, לא סתם "רד אורקסטרה" באוויר, ולתת לי, הקורא, ללכת לגגל.

  באשר לטענתך, ממש אינני חושב שכולם צריכים לחשוב כמוני. למעשה, הנני סבור כי העולם היה מקום מאוד משעמם אם אכן כך היה. עם זאת, אני כן חושב שלקהל הגיימרים הישראלים מגיעה עיתונות גיימרית מקצועית. הידיעה שפרסמת אינה מקצועית. היא מטובלת בדעה אישית והיא מטעה את הקוראים, מאחר וציינת בסופה כי אין תאריך יציאה (בזמן שכבר ממזמן יש, והמשחק נמצא כרגע בקמפיין פרסום לאור השחרור הממשמש והקרב).

  אני מצטער אם תגובתי הצטיירה כהתקפה אישית עליך ככותב, וחשוב לי להדגיש כי אין זו הייתה הכוונה. הקובלנה היא כלפי התוכן ודרך החשיבה. זוהי ביקורת בונה, שבאה מצדי, קורא, שנמנה על הקהל אליו מכוון האתר.

 9. 9

  19:16 24.08.2011 | Amos Zchoot Amos Zchoot

  היי שוב,

  מדור הסרטונים שונה בתכלית ממדור המגזין הרגיל. כאן אנו מעלים סרטונים שנראים לנו כחשובים יותר מכמויות הסרטונים שרצים ברשת מדי יום.

  במדור זה, איננו מרחיבים ובדרך כלל הטקסט מסתכם ב3-4 שורות.

  תאריך יציאה - אכן, טעות שלי

 10. 10

  14:47 28.08.2011 | TANK TANK (אורח)

  תגידו לי אתם מטומטמים?! איזה הרחבה?! זה משחק טקסטי ומהנה מאוד שמציג כל כך הרבה חידושים ושיפורים לPC גיימינג וגם עולה רק 30 דולר
  RO2 צריך להיות משחק השנה ב-PC ולא פחות מזה.

 11. 11

     | פורסם ע"י  

   

יש להתחבר כדי להגיב בדיון