הרשמה

Killzone Shadow Fall מקבל חבילת הרחבה

כוללת יותר תוכן מההרחבה הממוצעת

Guerilla Games הכריזה על חבילת ההרחבה של Killzone: Shadow Fall, המוכרת בתור ה-Insurgent Pack.
החבילה כוללת קלאס(Class) חדש למשחק, שלוש יכולות חדשות, שלושה נשקים חדשים ושני מצבי לחימה חדשים ברשת. עד כה קיבלנו מפות חדשות בחינם ובתור ההרחבה הראשונה בתשלום, רואים שהמפתחת השקיעה בערך עבור הכסף שלכם - במיוחד בעולם בו חבילת ההרחבה הממוצעת של משחק יריות כוללת 4 מפות ואולי איזה נשק או שניים. אז יש לנו בפנים?

The Insurgent – קלאס חדש לגמרי עם שתי יכולות בלעדיות לו: לגנוב ולפרוץ. ה-Insurgent מתחיל רק עם אקדח ועל מנת להשיג כלי נשק חזקים יותר, עליו לגנוב אותם מאויבים שנפלו בשדה הקרב. אפילו אם ימות, ה-Insurgent ישמור על הנשקים שגנב במהלך המשחק. ביכולת הפריצה שלו הוא יכול לפרוץ לאזורי המחסה של המחנות, לשנות בינהם ובכך לשנות את מפת המשחק.

שלוש יכולות חדשות – הסייר(Scout), תמך(Support) והסער(Assault) מקבלים יכולות נוספות:

  • e-Pulse Emitter  - מאפשר לכם להניח להניח כלי בכל שדה הקרב המקשה על אויבים להתקין כלי נשק בשטח.
  • Tactical Echo Emitter – מאפשר לכם להניח כלי נייד בשה הקרב המקשה על אויבכם לזהות תנועות של הדמות שלכם על הרדאר.
  • Guard Drone – מציב מזל"ט נייח על שדה הקרב שנועד להגן עליכם ועל חברי קבוצתכם.
  • Elite Mode -  רמת קושי חדשה לקמפיין של המשחק בשם Elite Mode תבחן את היכולות שלכם ב-Killzone: Shadow Fall ברמת קושי חדשה שעוד לא הכרתם.
  • עוד Collectibles – החבילה החדשה תוסיף לכם עוד דברים לאסוף ע"י השלמת מטלות ברשת והיו זמינים רק למי שרכש את ה-Insurgent Pack.

ולסיום, כל שחקן שהוריד את חבילת התוכן יזכה בסקין נוסף ל-OWL ושלושה מהלכי Melee מיוחדים. חבילת ה-Insurgent Pack תהיה זמינה באפריל בחנות של סוני ב-9.99$ או כחלק מה-Season Pass.

תגובות

  1. 1

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להתחיל דיון