הרשמה

Mortal Kombat X מגיע למובייל!

לא תאמינו איך הגרסה הזאת עובדת

גם מפתחות המשחקים הגדולות והחזקות ביותר, שבדרך כלל מפיקות עבור הקונסולות הביתיות והמחשב, לא מוכנות לוותר על גרסאות המובייל למשחקים שלהן. עם Hearthstone למשל זה עבד מצוין כי מדובר בדיוק באותו משחק על פלטפורמה שונה, אך זה לא המצב עם המשחק החדש שהוכרז לפלטפורמות המובייל: Mortal Kombat X!

אז איך בדיוק עובדת גרסאת המובייל של Mortal Kombat X? לצערנו זהו לא אותו משחק מכות שנשחק על הפלטפורמות הביתיות, אלא משחק חינמי המשלב אלמנטים של מכות וקלפים. בהודעה לעיתונות נמסר כי המשחק "פותח על ידי אולפן NetherRealm זוכה הפרסים, ומספק גרפיקה חדה ומביא את חווית הלחימה של Mortal Kombat בכל זמן ובכל מקום על מכשירים ניידים." כפי שנהוג לעשות עם אפליקציות נלוות למשחקים, יהיה תוכן בשתי הגרסאות שנוכל לפתוח רק בעזרת המשחק בגרסה המקבילה (במשחק הראשי נוכל לפתוח תוכן בגרסת המובייל ולהיפך).

"בתור השלב הבא באבולוציה של משחקי מכות ניידים, המשחק של Mortal Kombat X יביא שילוב בין לחימה, איסוף קלפים, קרבות קבוצתיים ברשת ועוד, כולל מהלכי Fatality, דמויות MK אגדיות כמו Sub Zero, Scorpion ו-Raiden בנוסף לדור הבא של הלוחמים." אז עדיין לא ברור איך בדיוק המשחק יעבוד, אבל מה שבטוח: נוכל לבצע מהלכי Fatality ו-X-Ray על האויבים שלנו כך שהאלימות האיקונית של הסדרה תישמר גם בגרסת המובייל.

Mortal Kombat X יושק ב-14 לאפריל על הפלטפורמות הביתיות (Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4 ו-PC) ויגיע באותה תקופה גם לפלטפורמות הניידות: iOS ו-Android. נוכל להוריד ולשחק במשחק לגמרי בחינם.

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י