הרשמה

טורניר EVO 2019: יחי המלך החדש ומשחק נוסף בסדרת SF? כנראה שלא...

כל החדשות המעניינות לקראת טורניר משחקי הלחימה הגדול ביותר

אילו משחקים יופיעו בטורניר, מי מהם הוא הכי פופולרי ועוד חדשות!

טורניר Evo לשנת 2019 נמצא מילולית מעבר לפינה (סוף השבוע הקרוב, 2-4 באוגוסט), אז החלטנו לאגד לכם את כל הפרטים המעניינים לגבי הטורניר שהוא ללא ספק אחד מטורנירי ה-eSports הכי גדולים שמתרחשים כל שנה.

נתחיל ברשימת המשחקים שבהם יהיו טורנירים מרכזיים השנה. הרשימה המלאה היא כדלהלן:

 • Street Fighter 5: Arcade Edition
 • Super Smash Bros. Ultimate
 • Tekken 7
 • BlazBlue: Cross Tag Battle
 • Dragon Ball FighterZ
 • SoulCalibur 6
 • Mortal Kombat 11
 • Samurai Shodown
 • Under Night In-Birth

ברשימה תוכלו למצוא משחקים חוזרים כמו Tekken 7 שמספק הרבה רגעי הייפ גדולים, Dragon Ball FighterZ וכמובן Street Fighter 5. בין המשחקים החדשים השנה נוכל למצוא את Mortal Kombat 11 המעולה (כשחבריי ב-Switch יוכלו לספר כמה שעות העברתי עליו), SoulCalibur 6 ו-Samurai Shodown החדש.

הסיפור המעניין של השנה מגיע דווקא מכיוון משחק הלחימה של נינטנדו: השנה תהייה השנה הראשונה מזה 6 שנים (או 7 עם הפסקה באמצע, תלוי איך תרצו לספור), המשחק Super Smash Bros. Melee לא יופיע ב-Evo. את הכתר לקח המשחק האחרון בסדרה, Super Smash Bros. Ultimate המצוין שכבר הוכיח שהוא יכול להיות מרגש כמו אם לא יותר מ-Melee.

זה לא הכתר היחיד שהמשחק תבע לעצמו, כשלראשונה מזה יותר מעשור, משחק בסדרת Street Fighter לא יהיה הטורניר האחרון ב-Evo (או ה-Headline). גם את הכבוד הזה קיבל Super Smash Bros. Ultimate שלו גם הייתה כמות הנרשמים הגדולה ביותר לטורניר, והוא יהיה הטורניר האחרון שישוחק השנה. רשימת הטורנירים והשעות שלהן (שעון פסיפי) נמצאים כאן למטה בציוץ הרשמי של Evo:

עוד שמועה מעניינת שסבבה סביב הטורניר הייתה קשורה לאופציה שבטורניר ייחשף המשחק הבא בסדרת משחקי Street Fighter, אבל זה נראה שהשמועה הזו לא נכונה בכלל. מי שהפריך אותה היה לא אחר מאשר יושינורי אונו, המפיק של המשחק Street Fighter V ואחד האנשים שמלווים את סדרת המשחקים מאז תקופת Street Fighter III. הוא עשה זאת בציוץ שאמר שהצוות מתמקד בשיפור ועבודה על הגרסה הנוכחית של Street Fighter V, גרסת ה-Arcade.

אז אולי את SFVI לא נראה שם, אבל אין מקום יותר טוב לחשיפות על משחקי לחימה מאשר טורניר Evo, ועם השמועה האחרונה על דמות ה-DLC האחרונה של DBFZ (מישהו מחכה ל-Janemba...?), זה נראה שאין סיבה לא להתרגש לקראת הטורניר. נתראה בשישי בערב!

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: תחתרו לעשות את מה שאתם אוהבים ותהיו נחמדים אחד לשני, זה משתלם בסוף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

 1. 1

     | פורסם ע"י  

   

יש להתחבר כדי להתחיל דיון