הרשמה

מזל טוב: Resident Evil 7 מכר כ-8 מיליון עותקים

לבייקרים היו הרבה אורחים בזמן האחרון...

על פי קאפקום המשחק השביעי בסדרה שבר שיאי מכירות

Resident Evil 7 Biohazard יצא בשנת 2017, למרבה ההפתעה של לא מעט ממעריציה הוותיקים של הסדרה הפופולרית, המשחק הנחיל שינוי בצורה שבה המשחק משוחק: מפרספקטיבת הגוף השלישי המוכרת לנו כל כך פתאום אנחנו מצאנו את עצמנו משחקים בגוף ראשון, באופן שלא היינו רגילים אליו. במקום לחוות את האימה מהצד, פתאום אנחו זוכים לחוות את האימה על בשרינו.

מסתבר שבשנתיים וחצי שהמשחק נמצא בחוץ, השינוי תפס לא מעט מעריצים ושחקנים חדשים כאחד. למה אנחנו בטוחים בזה? בנתונים ששוחררו במהלך דיווח למשקיעים ניתן לראות כי Resident Evil 7 מכר כ-7.9 מיליון עותקים בעולם, מה שהופך את המשחק לנמכר ביותר בסדרה לפני Resident Evil 5 (מכר 7.7 מיליון) ו-Resident Evil 6 (שמכר 7.6 מיליון עותקים).

אז איפה עומד Resident Evil 3 שיצא השנה? ובכן, לא במקום גבוה במיוחד, המשחק מכר כ-2.7 מיליון עותקים בחודשים שהוא נמצא בשוק, נתון שמהווה ירידה של 55% בהשוואה לחודשיים הראשונים ליציאה של Resident Evil 2 שנה שעברה, אבל עושה רושם גם ש-Capcom לא מופתעים במיוחד. במהלך שאלות ותשובות של משקיעים, המפיצה אמרה כי "בהתייחס לרמת המכירות למשחק המקורי Resident Evil 3: Nemesis, המכירות לא גבוהות בהרבה מהציפיות שלנו. בעתיד, נשקול אסטרטגיית תמחור לקראת תקופת החגים, תחילת הסתיו עד לסוף השנה."

אז מזל טוב ל-Resident Evil 7 Biohazard על ההישג המרשים! אנחנו כאן במערכת מתרגשים מאוד לקראת יציאת Resident Evil 8 שנה הבאה, במיוחד אחרי החדשות שבוע שעבר כי המשחק יהיה ארוך יותר מהרגיל. בנתיים, עד שהמשחק יצא, אנחנו (או לפחות אני) נמשיך לשחק במה שיש עד עכשיו על מנת להתרענן לקראת היציאה המיוחלת של משחק ההמשך בשנה הבאה.

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י