הרשמה

הבחירות הפופולריות לעיצוב דמות ב-Baldur's Gate 3 יצרו את הגבר הכי גנרי

לפחות זאת לא הדמות שנוצרה הכי הרבה במשחק.

בעדכון האחרון המפתחת טרחה לחלוק פרט משעשע בנוגע לבחירות הכי פופולריות של שחקנים ביצירת דמות במשחק.

Baldur's Gate 3, אחד ממשחקי התפקידים הכי מצופים של השנה, יצא סוף כל סוף בשבוע שעבר ל-Early Access (כתבת רשמים ממנו בדרך!). המשחק יצא להצלחה לא קטנה בכלל ב-Steam כאשר ביום הראשון ליציאתו, המשחק הגיע לכמות מרשימה של 77 אלף שחקנים ששיחקו בו זמנית (היום השיא שחקנים עומד על 63 אלף, 23 אלף שחקנים משחקים ברגע כתיבת שורות אלו). באותו יום, Larian Studios, הסטודיו המפתח של המשחק, טרחו גם לפרסם ב-Twitter כי הם שברו את Steam והודו לכלל השחקנים!

מאז שהמשחק יצא, שוחררו כבר כ-3 עדכונים על מנת לטפל בבאגים שהיו קיימים (ועדיין קיימים לא מעט כמובן, מדובר ב-Early Access בסופו של דבר), כל עדכון הגיע עם הודעה מפורטת בנוגע לכל מה שתוקן. בהודעה האחרונה, המפתחת שיתפה פרט משעשע במיוחד. כל מי שהספיק לשחק כבר במשחק ידע להגיד, מערכת עיצוב הדמות היא עצומה, היא מכילה הרבה אפשרויות כראוי למשחק תפקידים כיום, אבל האם ידעתם מה האפשרויות עיצוב הכי פופולריות? Larian Studios שיתפה את הבחירות הכי פופולריות בעיצוב הדמויות (בזמן שהם רושמים כי השחקנים אשמים בזה, בצחוק כמובן) ועיצבו בעזרתן את הדמות שהן מרכיבות:

המפתחת כתבה כך: "כל הכבוד לכם! אתם בעצם יצרתם את ה-Vault Dweller הדיפולטיבי (ככל הנראה רפרנס ל-Fallout). מה לעזאזל חברים. נתנו לכם עיני שד, קרניים, אפילו זנבות. אנחנו מאוכזבים במיוחד. תשתגעו. עבדנו קשה על זה!" המפתחת הוסיפה: "כאשר הסתכלנו על הנתונים, ציפינו לפרנקנשטיין בגלל כמות הדמויות השונות והשילובים המשונים שראינו ברשת, אז כאשר הדמות נוצרה ונראיתה כל כך נורמאלית, היינו צריכים לבדוק פעמיים את הנתונים! אנחנו אוהבים את כל הדמויות של השחקנים שלנו, אנחנו נחלוק יותר מידע בקרוב."

מה אתם חשבתם על מה שיצא מהנתונים של הסטודיו? האם גם אתם משחקים ויצרתם דמות מעניינת? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות ובקרוב אשתף גם את הרשמים שלי!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י