הרשמה

בצל המלחמה: S.T.A.L.K.E.R 2 מקבל שם חדש

לנו זה אולי לא נראה שינוי גדול, אבל לאוקראינים זה שינוי חשוב

שינוי קטן שאומר כל כך הרבה

GSC Game World מודיעים על שינוי השם המלא של S.T.A.L.K.E.R. 2, כותר האקשן-הישרדות שלהם שמתרחש באוקראינה הפוסט-אפוקליפטית. השם ישתנה מ-Heart of Chernobyl ל-Heart of Chornobyl, ולמרות שלנו על הנייר זה לא נראה כשינוי משמעותי, עבור העם האוקראיני זו אמירה חשובה.

החברה המפתחת GSC אשר בסיסה באוקראינה הודיעה בחשבון הטוויטר שלה על שינוי זה מסיבות היסטוריות. ב-28 באוקטובר 1944 אוקראינה שוחררה מידי הנאצים וקיבלה עצמאות כמדינה נפרדת, אך עם זאת הייתה עדיין חלק מבריה"מ על אף הכרתה כיישות עצמאית, שאף לקחה חלק במועצת הביטחון של האו"ם במספר מקרים, ונודעה כ-The Ukraine. צורה זאת הביעה כי המדינה היא חלק ממשהו, במקרה זה - ברית המועצות.
Chornobyl היא בעצם שם העיר בשפה האוקראינית בעוד ש-Chernobyl היא הדרך בה רושמים אותה בשפה הרוסיתבעקבות אירועי העולם בחודש האחרון, החליטו המפתחים לשנות את שם המשחק, שינוי שגם בוצע בפלטפורמת ה-Steam. המפתחים גם קוראים לסייע לאוקראינה כלכלית ולתמוך בעם האוקראיני ככל הניתן. אף על פי ש-GSC Game World עדיין לא הודיעו על דחייה נוספת של המשחק, שכאמור כבר נדחה לקראת סוף השנה, לא מן הנמנע שנקבל הודעה על דחייה נוספת. אז מה אתכם, תתרגלו לאמר צ'ורנוביל במקום צ'רנוביל? ספרו לנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

טל דותן - כתב תוכן

טל דותן - כתב תוכן

משחק על: PC, PS4, Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי על: Beat Saber - Linkin Park

המשחק שהגדיר לי את הילדות: תיקו יציב בין Counter Strike 1.6 ו-Red Alert 2: Yuri's Revenge

כשאני לא משחק אני: עובד על המיזם שלי Divo.

מסר לעולם: תעשו טוב.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י