הרשמה

קאסט השחקנים של Baldur's Gate 3 יחזרו לשחק את הדמויות שלהן בסשן D&D

וכולנו נזכה להנות מההצגה!

בדומה ל-Critical Role, קאסט שחקני הקול של Baldur's Gate 3 יפגש לשחק את הדמויות האהובות בסשן מבוכים ודרקונים אחד.

בשנים האחרונות עושה רושם שיש חזרה מאוד גדולה של "מבוכים ודרקונים" לחיינו, עם מה שנראה שהתחיל בפודקאסט\סטרימים של Critical Role, חבורת שחקני קול פופולרים בתעשיית המשחקים שנפגשים אחת לשבוע לשחק. משחקי התפקידים מעולם לא באמת נעלמו מהנוף, אבל החזרה לחיים של סדרת Baldur's Gate עם המשחק השלישי העירה הפעם לא רק את מעריצי משחקי התפקידים, אלא גם את כל חובבי "מבוכים ודרקונים" באשר הם. מה יותר טוב מלקבל סשן שמבוסס על Baldur's Gate מאשר פשוט לראות את קאסט השחקנים משחקים מבוכים ודרקונים בעצמם, ומגלמים את הדמויות שלהם?

ביום שישי הקרוב, בשעה 21:00 שעון ישראל ובחסות Larian Studios, אנחנו עומדים לקבל סטרים ראשון של קאסט השחקנים של Baldur's Gate 3 בהרפתקאת מבוכים ודרקונים כאשר הקאסט ישחזר את הדמויות שלהם מהמשחק. כל הכיף הזה עתיד לקרות בערוץ ה-Twitch של High Rollers, המנחה והדנג'ן מאסטר הוא מארק היולמס (Mark Hulmes) וכמובן הקאסט של המשחק: ניל ניובורן (Neal Newbon, Astarion), ג'ניפר אינגליש (Jennifer English, Shadowheart), דבורה ווילד (Devora Wilde, Lae'zel), תיאו סולומון (Theo Solomon, Wyll), טים דאוני (Tim Downie, Gale) וסמנת'ה בארט (Smantha Beart, Karlach).

חשוב לציין שמהלו"ז בדף ה-Twitch של High Rollers, עושה רושם שאנחנו עתידים לקבל יותר מסטרים אחד (אחד נוסף יעלה לשידור ביום ראשון בשעה 19:00, לכן לא ברור אם מדובר ב-One Shot חד פעמי או בהרפתקאה שלמה). מה דעתכם על ההרפתקה שאנחנו עומדים לקבל ביום שישי? מצפים לה בקוצר רוח כמוני? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

 

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

 

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י