הרשמה

UT: סרטון ראשון על PS3

ניתן לראות בסרט החדש משחק CTF מרהיב כנגד המחשב, כאשר הוא מוגדר על רמת אינטילגנציה נמוכה. בסרטון רואים בפעם הראשונה מזווית השחקן את רובה ה- Bio וה- Stinger.

לצערינו, הסרטון לא באיכות גבוהה ביותר, והאדם שמשחק בהחלט לא נחשב לאחד השחקנים הטובים בדורינו. הדבר הבולט ביותר שניתן ללמוד מהסירטון, הוא שבנתיים הבוטים עדיין מאוד מטופשים, ושהשליטה ב- PS3 זוועתית. פרט לדברים שוליים אלה, המשחק נראה, כמו תמיד - נהדר.

קישור להורדת הסרטון!

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  18:08 10.03.2007 | Discord Discord

  אבישי, כמה טעויות שכדאי שתתקן:

  "סרטון ראשון על PS3"

  זה לא הסרטון הראשון על הPS3. זה השלישי שאני רואה.

  זה גם לא ממש משנה כרגע שזה על הPS3 (להגיד את זה סתם יבלבל אנשים... זה סרטון אנריל כללי) כי חוץ מההזזה של המצלמה אין הבדל בין הגרסאות (בשלב זה).

  "בסרטון רואים בפעם הראשונה מזווית השחקן את רובה ה- Bio וה- Stinger."

  ממש לא! זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו רואים את הביו ואת הסטינגר מזווית השחקן (למרות שזאת כן הפעם הראשונה שאנחנו רואים את הביו קופץ מקירות).

  "לצערינו, הסרטון לא באיכות גבוהה ביותר"

  הסרטון הוא באיכות בין הגבוהות שראינו מבין כל הסרטונים, גם מבחינת סאונד, שנשמע הרבה יותר מוגמר עכשיו.

  "הוא שבנתיים הבוטים עדיין מאוד מטופשים"

  אי אפשר לומר שום דבר על הבוטים, כי הם יכולים להיות מאוד חכמים ופשוט שמו אותם על הרמה הכי נמוכה כי השחקן ששיחק גרוע.

  "ושהשליטה ב- PS3 זוועתית"

  זה ממש לא נכון! השליטה בPS3 דווקא הרבה יותר טובה מהמצופה, והסיבה שהשליטה לא טובה היא השחקן הגרוע שלא נגע במשחק אנריל בחיים שלו.

  שוב אני מציע, תתייעץ בקהילה לפני שאתה כותב חדשות... אני מוכן אפילו לכתוב בעצמי אם תבקש ולתת לך את הקרדיט, רק שלא יטעו אנשים :|

 2. 2

  20:54 10.03.2007 | Av!shee Av!shee

  אוקי, אז בוא נתקן תיקונים:

  זהו סירטון המשחקיות הראשון ל- PS3. לפני כן היו רק סרטוני הדגמה של גרפיקה.

  זאת אכן הפעם הראשונה שרואים את הסטינגר והביו מנקודת השחקן, אלא אם אתה מחשיב את הפריים וחצי שרואים אותם בטיזר כמובן...

  סרטון באיכות וידאו בהחלט לא טובה... הרבה מריחות.

  הבוטים מטומטמים כי זה משחק CTF וכל מה שהם עושים זה לתקוף את נושא הדגל. אם האינטילגציה מלאכותית, אפילו הנמוכה, הייתה מותאמת למשחק - הם היו לוקחים את הדגל של השחקן או כל דבר אחר. בנוסף, ניתן לראות שהם פשוט רצים עליו בלי שום שימוש מיוחד בכלי נשק. הרבה יותר טיפשים מבוטים נובייס ב-2004.

  השליטה ב-PS3 זוועתית מנקודת מבט של שחקן PS2. אפשר לראות בבירור שאת המבט משנים עם המוט האנלוגי, ושהרגישות שלו ממש לא מתאימה למשחק.

  בסיידר חבוב? :ם

 3. 3

  12:45 11.03.2007 | Discord Discord

  "ועכשיו לעובדות":

  הנה לך לינק לסרטון מאותו האירוע, שהועלה לאינטרנט כמה ימים לפני הסרטון שעליו החדשה...  זה PS3, אבל פחות מבחינים בזה כי יש שחקן שיודע להשתמש בפאד כמו שצריך (מה שאמרתי מקודם - זה לא שהשליטה בPS3 זוועתית... פשוט צריך לדעת להשתמש בה. אם היית נותן לשחקן הגרוע עכבר הוא עדיין היה מחטיא הכל...

  בסרטון הזה ובסרטונים אחרים ראינו כבר את הביו ואת הסטינגר מנקודת מבט אישית.

  איכות זה עניין יחסי, וכמו שאמרתי הסרטון הזה באיכות סאונד ווידאו הרבה יותר גבוהה מרוב סרטוני המשחקיות שקיבלנו (כמו לדוגמא זה שהבאתי עכשיו).

  הבוטים לא מטומטמים והם *כן* תוקפים את הדגל. לקראת אמצע הסרטון רואים בוט שלקח את הדגל וחוזר לבסיס... השחקן רודף אחריו עם השוק וכמובן לא משיג אותו כי הוא אפס... הבוטים עשו איזה שני קאפים בזמן הסרטון, והם יורים על השחקן כשהם רואים אותו, בדרכם לדגל.
  הבוטים גם די מפוצצים אותו בכלי נשק שונים, אבל בגלל שהוא בGOD MODE אתה לא שם לב לכמות הנזק שהוא חוטף מהם. עדיין אל תשכח שזאת הרמה הכי נמוכה שלהם, וכנראה ששכחת איך NOVICE משחקים ב2004 כי הם בפירוש לא יותר טובים מאלה.

  אז יאללה כמה תיקונים קטנים בכתבה ואני אהיה שקט :)

 4. 4

  15:12 11.03.2007 | Av!shee Av!shee

  ועכשיו להתייחסות של אדם תבוני

  זה סרטון משחקיות? זה כמו שאני אגיד לך שתמונת פפרצי זאת תמונת אופנה.

  הקטע שלפי מה שאפשר לדמיין, סרטון המשחקיות לא שוחק עם עכבר אלא עם ההבקר של ה- PS3 שמספק שליטה זוועתית.

  יחסית לסרטים רישמיים אחרים זאת איכות לא גבוהה במיוחד.

  הבוטים בnovice בהחלט לא רצים ונצמדים אליך כשהם יורים rockets. הבוט לקח את הדגל, אבל לא בתור תגובה לפעולות השחקן האנושי. הוא סתם לקח אותו... בנוסף, זה לא קרה אחרי שהשחקן לקח להם את הדגל, זה קרה לפני. זאת אומרת שברגע שהשחקן לוקח את הדגל, הבוטים שוכחים שמשחקים CTF....

 5. 5

     | פורסם ע"י