הרשמה

העתיד של סוני יוצג ב-20.2

סוני רומזת: ב-20.2 נראה לראשונה את הפלייסטיישן 4 - ובינתיים יש ים של שמועות חדשות

 הדור הבא הולך ומתקרב: סוני פרסמה ביום חמישי טיזר קצרצר, שמזמין את כולנו להמתין ל-20.2 - היום בו ייחשף "העתיד של הפלייסטיישן". למרות שהדבר לא נאמר מפורשות, סביר להניח שבתאריך זה תחשף לראשונה קונסולת הפלייסטיישן 4 הבאה של סוני, במהלך אירוע מיוחד של החברה שייערך בניו-יורק.

הטיזר הגיע בצורה של סרטון וידאו קצרצר, שהציג את הצורות האיקוניות של מותג הפלייסטיישן (איקס, עיגול, ריבוע, משולש) בקלוז-אפים דרמטיים, עם אפקטים של ברקים ברקע. כאמור - אישור מפורש לכך שמדובר בפלייסטיישן 4 לא היה שם, אבל קשה להאמין שסוני תעשה טיזינג כל כך ברור ובסופו של דבר תציג באירוע כזה משהו אחר.

אם ההערכות לכך שמדובר בפלייסטיישן הבאה אכן נכונות - ההכרזה תגיעה מוקדם יותר מהצפוי: במקור, שיערו אנליסטים רבים שסוני תציג את הקונסולה הבאה שלה רק בתערוכת E3 ביולי. לאחר מכן נפוצו שמועות שהחברה תבצע את ההכרזה כבר במרץ - אבל העובדה שיש סיכוי סביר שזו תגיע כבר בפברואר תפסה את כולם בהפתעה.

בין החברות המופתעות נמצאת בוודאי גם מיקרוסופט, שצפוייה להכריז גם היא על קונסולת הדור הבא שלה בקרוב. לפני מספר שבועות, אמרו בכירים בסוני שהם מתכוונים לתת למיקרוסופט להכריזה על ה-Xbox הבאה לפניהם - מה שכנראה היה חלק מטקטיקה שמטרתה "להטעות את האויב". מקור בתוך מיקרוסופט אמר ל-CVG שהוא לא מודאג מההכרזה של סוני. "הניצחון לא ילך למי שמרעיש הכי חזק - אלא למי שמשפיע הכי הרבה", הוא אמר.

במקביל לטיזר, צצו גם שמועות חדשות בנוגע לפלייסטיישן 4. השמועות הנוכחיות מספרות שהקונסולה תכלול אפשרויות שיתוף מובנות, שיאפשרו לגיימרים לשתף צילומי מסך וסרטונים מתוך המשחקים שלהם בלחיצה על כפתור אחד. כמו כן, בקר הקונסולה צפוי לכלול משטח מגע קטן, ככל הנראה ללא מסך, בדומה לזה שנמצא בגב קונסולת ה-Vita.

שמועה נוספת טוענת שהקונסולה תגיע ליפן ולארה"ב כבר השנה - אך לאירופה תגיע בתחילת 2014 - כפי שהיה גם עם קונסולת הפלייסטיישן 3 בעת השקתה. בין אם השמועות האלה נכונות או לא עדיין קשה לקבוע. מה שכמעט בטוח - בעוד פחות מחודש נוכל להפסיק עם הניחושים, ולראות לראשונה את הפלייסטיישן הבאה.

עם זאת - אל תצפו להכרזה מלאה: סביר להניח שבסוני יבצעו רק הכרזה ראשונית, שתכלול אולי כמה סרטונים קצרים ומידע ראשוני על החומרה - כאשר החשיפה המלאה, שתכלול את רשימת משחקי ההשקה, מחיר הקונסולה וכו' תגיע רק מאוחר יותר השנה. 

תגובות

  1. 1

    17:38 03.02.2013 | yossi465 yossi465

    איזה דיליי. זה כבר ידוע יותר משבוע

  2. 2

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להגיב בדיון