הרשמה

לארה קרופט החדשה מצליחה ובגדול

Tomb Raider החדש הוא המשחק המצליח ביותר לשנת 2013 עד כה - וגם הפתיחה הטובה ביותר למשחקי הסדרה

 לארה החדשה לא מאכזבת: נתוני מכירות המשחקים בבריטניה חושפים ש-Tomb Raider, המשחק החדש בכיכובה של לארה קרופט, הוא הצלחה לא קטנה. על פי הנתונים, מדובר במשחק ה-Tomb Raider המצליח ביותר עד כה, וגם ההשקה המוצלחת ביותר לשנת 2013 עד עתה. על פי דיווח של Eurogamer, המשחק הצליח "לעקוף בקלות" את המשחק המצליח ביותר של השנה עד בואה של לארה - Aliens: Colonial Marines.

Tomb Raider החדש הוא למעשה reboot של הסדרה הוותיקה - שמספרת מחדש את סיפור הפיכתה של לארה קרופט מנערה בריטית מפונקת לגיבורת פעולה אמיצה. המשחק פותח בשנים האחרונות על ידי האולפן Crystal Dynamics, והושפע מאוד מסדרת משחקי Uncharted (שהושפעה, בצורה די אירונית, מהמשחקים הראשונים בסדרת Tomb Raider).

המשחק החדש סינמטי הרבה יותר מבעבר - וגם לארה הפכה ל"אנושית" יותר וזכתה לפרופורציות גוף סבירות יותר מאי פעם.

 

כעת כבר ברור שההחלטה להשיק מחדש את הדמות הוותיקה היתה נכונה: מבקרי המשחקים העניקו למשחק החדש ציונים טובים מאוד (ממוצע של 87 אחוזים ב-Metacritic), וכעת מסתבר שגם הגיימרים ממהרים לרכוש את המשחק החדש - שהצליח לגבור על השקת Sim City כמשחק הפופולרי ביותר השבוע.  בנוסף, מדובר ב-Tomb Raider המצליח ביותר בתולדות הסדרה.

כעת נותר רק לראות כמה זמן יצליח ה-Tomb Raider החדש להחזיק בתואר "המשחק המצליח ביותר ב-2013". עם StarCraft: Heart of the Swarm שכבר נמצא מעבר לפינה ו-God of War ו-Gears of War חדשים בהמשך החודש - נראה שצפוייה לו תחרות קשה מאוד.

תגובות

 1. 1

  19:17 11.03.2013 | רונן רונן

  גם אני סייעתי לסטטיסטיקה; אתמול קיבלתי את המשחק ומשחק בו כעת. זה משחק ה-Tomb Raider הראשון שאני נותן בו אמון, ובינתיים מרוצה מאוד. הוא אמנם לקח כיוון חדש בסדרה, אך עדיין עושה את מה שאחרים עושים, אבל למי אכפת, הוא עושה זאת מצוין.

  רונן.

 2. 2

  00:31 19.03.2013 | tApja tApja

  משחק אדיר!
  נדירים משחקי הsingle שאני אשכרה ממשיך לשחק יותר מחצי שעה,
  וגם זה בהגזמה..
  פשוט בין המשחקים היחידים שאשכרה נהנתי בהם ולא פאקינג לוקחים משו אחד שצריך לעשות ומשלבים לו עלילה שאין לך כח אפילו להתייחס אליה.

 3. 3

  15:18 10.04.2013 | SimsoN =] SimsoN =]

  Lara Croft את אהבה בלב

 4. 4

     | פורסם ע"י  

   

יש להתחבר כדי להגיב בדיון