הרשמה

הורידו בחינם את הרחבת "מהיר ועצבני" ל-Forza!

אפשר להוריד וליהנות מההרחבה גם בלי המשחק המקורי

לקראת יציאת הסרט "מהיר ועצבני 7" לאקרנים, שחקני Xbox One יוכלו להיכנס לנעליהם של גיבורי הסרט ולעשות משימות עם הרכבים הכי מטורפים שיש. ההרחבה העצמאית של "מהיר ועצבני" הגיעה לחנות ה-Xbox Live וזמינה כעת להורדה בחינם! תוכלו להוריד את ההרחבה גם אם אין לכם עותק של המשחק Forza Horizon 2 וליהנות מכל התכנים הכלולים.

אך כדאי למהר - ההרחבה זמינה ללא תשלום לתקופה מוגבלת של שבועיים. החל מה-27 במרץ ועד ל 10 באפריל 2015, שחקנים יכולים להוריד את ההרחבה ל- Xbox One או Xbox 360 ללא תשלום. אחרי ה-10 באפריל ההרחבה תהיה כרוכה בתשלום, אבל שחקנים שהורידו אותה בחינם בחלון השבועיים יוכלו להמשיך לשחק ללא הגבלה. עדיין לא הצלחנו להבין אם הפינוק הזה זמין גם עבור משתמשים ללא חשבון Xbox Live Gold אז אם מישהו הצליח לבדוק את העניין - עדכנו אותנו בתגובות!

ב-Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious, שחקנים יגויסו על ידי המכונאי המומחה של "מהיר ועצבני" טאג 'פרקר, המדובב על ידי כריס ברידג'ס ("Ludacris"), על מנת להשיג מכוניות למשימה הגדולה הבאה של צוות "מהיר ועצבני". שחקנים יקחו חלק בסדרה של אתגרים ויוכלו להשיג מכוניות בלעדיות לאוסף מתוך הסרט. הסרט "מהיר ועצבני 7", אגב, יגיע לאקרנים בדיוק בתקופת ההשקה של ההרחבה, ב-3 לאפריל.

Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious יושק ב-27 למרץ בלעדית עבור ה-Xbox One וה-Xbox 360, ויוצע בחינם במהלך השבועיים הראשונים להשקה.

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  01:27 01.04.2015 | Fapdonut Fapdonut

  תודה :)

 2. 2

  23:21 14.08.2016 | בר בר (אורח)

  איך מורידים

 3. 3

     | פורסם ע"י