הרשמה

כך Konami הטרילה את רוכשי MGS V: The Phantom Pain למחשב

Metal Gear Legacy - לא בדיוק מה שחשבתם

שחקני ה-PC שרכשו את המשחק התאכזבו לגלות שה"בונוס" שקיבלו - Metal Gear Legacy - לא כולל אף משחק אלא סרט דוקומנטרי על הסדרה

MGS 5: The Phantom Pain זכה לאהדה רבה אז השקתו, בעיקר על גרסאת המחשב האישי שקיבלה אופטימיזציה מצוינת והיוותה דוגמה לאיך משחררים פורט כמו שצריך. השחקנים כל כך נהנים מהמשחק שהם התחילו לפרסם פוסטים עם בקשות נרגשות לקבל את כל סדרת משחקי Metal Gear על פלטפורמת המחשב האישי. Konami נענתה בחיוב, אבל לא איך שאתם חושבים.

ביממה האחרונה הופיע פתאום מוצר חדש ב-Steam העונה לשם Metal Gear Solid Legacy. לפני מספר שנים Konami שיחררה לקונסולת ה-Playstation 3 חבילה מאותו השם אשר מכילה בתוכה את כל משחקי הסדרה. אז בתור מעריצי הסדרה, אם הייתם רואים את זה במסך הבית של Steam - לא הייתם צורחים כמו ילדות יפניות קטנות? אבל לצערנו הסתבר שקונאמי לא נדיבה עד כדי כך. כאשר תלחצו על הלינק, תגלו כי המוצר הוא בעצם..."סרט דוקומנטרי המספר את המורשת של סדרת Metal Gear Solid דרך עיניהם של המדובבים, עיתונאים ויוצרים מכובדים מתעשיית הגיימינג והקולנוע."

אם יש ברשותכם את The Phantom Pain תוכלו לצפות בסרט בחינם ממש ברגע זה.  מדובר במתיחה אכזרית אך באותו זמן גם די משעשעת, ומה גם שזה רק גרם לנו לרצות עוד יותר לקבל את סדרת המופת המלאה על המחשב האישי. אולי קונאמי תבין סוף סוף שגם שחקני PC אוהבים את סנייק?

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י