הרשמה

Outlast 2 לא יגיע לאוסטרליה

משחק האימה של Red Barrels לא יגיע לאוסטרליה בגלל אלימות מינית שאמורה להופיע במשחק

זו לא הפעם הראשונה שאוסטרליה אוסרת שיווק של משחק וידיאו

Outlast 2, משחק האימה המצופה של Red Barrels, עדיין לא יצא וכבר יש מדינה אחת שלא מעוניינת שיחצה אליה את הגבול- אוסטרליה. המדינה הודיעה כי אינה מעוניינת לשווק את המשחק בשל התוכן שאמור להופיע בו.

על פי מגזין Kotaku, מדינת אוסטרליה אסרה את ההשקה של משחק האימה Outlast 2 לאחר שגילתה כי הוא מכיל תכנים כמו אלימות מינית שאינם מורשים במדינה בכל צורה שהיא. המדינה הוציאה הצרה כי היא אינה מעוניינת להשיק את Outlast 2 בגבולותיה בגלל: "הדרך בה הוא (המשחק) משתמש בסקס, שימוש או התמכרות לסמים, פשע, רוע, אלימות וניצול לא נכון של התנהגות, מגיע לרמה שהוא פוגע בנו בתור בני אדם בעלי מוסר". הסבר מקיף יותר של הסיבה, המכיל ספויילרים, נמצא בדף של Kotaku.

זוהי לא הפעם הראשונה שאוסטרליה אוסרת השקה של משחקי וידאו בגבולותיה. בעבר המדינה אסרה את הכניסה של Dead Island, כשהיא אומרת כי האלימות הגרפית של שנמצאת במשחק אינה מוצדקת. 

Outlast 2 יהיה זמין ב-25 לאפריל לשחקני ה-PlayStation 4, Xbox One והמחשב האישי. אם אתם מעוניינים לבדוק את המשחקים הקודמים בסדרה, אנחנו ממליצים לכם לקנות את המארז המיוחד שיכיל את שלושת משחקי הסדרה.

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  19:59 16.03.2017 | MasterCopper MasterCopper

  הם צודקים לגמרי ....
  ולכל מי שאומר "הם מטומטמים" הוא טועה !
  למי שזוכר אוסטרליה גם החרימו את סן אנדראס בגלל המוד של קפה חם

 2. 2

  20:29 16.03.2017 | WarFox89 WarFox89

  פעם אחרונה שבדקתי - אנחנו בישראל. למה אמור לעניין אותנו ?

 3. 3

  13:53 17.03.2017 | צודקים צודקים (אורח)

  לא סתם זו מדינה עם אחוזי פשע ואלימות ממש נמוכים

 4. 4

  15:14 18.03.2017 | בילי הופ בילי הופ (אורח)

  כן, הבעיה של אוסטרליה היא אאוטלאסט ולא מאות דאעשניקים רדומים המשחרים לטרף.
  איזו פרמיטיביות של תקינות פוליטית! הקישור הפרימיטיבי הנושן בין אלימות במשחקים לאלימות במציאות לא רק שהוכחה כלא נכונה, הוכח בדיוק ההיפך - האלימות הוירטואלית תורמת לכך שפחות אלימות תשחרר במציאות.

 5. 5

     | פורסם ע"י