הרשמה

צפו בטריילר החדש ל-Glass, הסרט החדש של מ. נייט שאמאלאן

האם גיבורי-על יכולים להיות קיימים במציאות?

סרט גיבורי-העל המסקרן של שאמאלאן יצא ב2019

אחרי טיזר קצר שקיבלנו בסוף השבוע שעבר, סוף סוף אנחנו מקבלים טריילר מלא ושלם לסרט הבא של מ. נייט שאמאלאן - "Glass". למי שלא יודע, הסרט החדש יהיה השלישי בעולם הסרטים שמכיל את הסרט "Unbreakable" (בלתי שביר), בכיכובם של ברוס וויליס וסמואל ל. ג'קסון והסרט "Split" (פיצול) בכיכובו של ג'יימס מק'אבוי. הסרט החדש יעסוק בשאלה של האם בעולם שלנו בכלל קיימים אנשים שהם גיבורי-על או נבלי-על? הסרט שיצא בשנת 2019 משחק עם הקונספט הזה כשאפילו בטריילר נאמר שזהו "לא סרט מצויר, ועדיין יש אנשים שפשוט לא יכולים למות מכדורים, יש בינינו כאלו שיכולים לכופף פלדה. אני מחכה לרגע בו העולם יראה שאנחנו קיימים."

הסרט עצמו יאחד את סגל השחקנים של שני הסרטים הראשונים ונראה שיתנהל ברובו בבית חולים כשהם יהיו מטופלים ע"י פסיכולוגית שמתמחה בעזרה לאנשים שחושבים שהם גיבורי על. הסרט יצא ב-18 בינואר 2019, ואת הטריילר תוכלו לראות כאן למטה.

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS4, Nintendo Switch

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Super Smash Bros Melee.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: תחתרו לעשות את מה שאתם אוהבים ותהיו נחמדים אחד לשני, זה משתלם בסוף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

  1. 1

    11:08 23.07.2018 | WarFox89 WarFox89

    ואוו נראה מדהים!!! נייט שמלמאן הוא אחד הבמאים הכי מסקרנים והכישרוניים בהוליווד. הסרט האחרון בטרילוגיה שלו - ספליט, היה יצירת מופת לדעתי עם משחק שלא מהעולם הזה של ג'יימס מק'אבוי בדמות של קווין עם פיצולי האישיות שלו. מה שאני ממש אוהב בסרטים שלו על "גיבורי על" שהם לא מוגזמים בצורה ילדותית כמו ספידרמן, באטמאן או WHATEVER שמדבר אלי הרבה פחות - אלא יותר מתונים, עם קונטקסט מציאותי בצורה מסוימת ופונה יותר לקהל הבוגר מאשר לילדים. חשוב לציין שכל ה-3 סרטים מתקיימים ביקום משותף לכן חשוב לראות את בלתי שביר קודם משנת 2000 למי שלא לא ראה. ומי שראה מומלץ לראות שוב ולרענן, ואז להמשיך לספליט ואז הסרט החדש - GLASS שיוצא שנה הבאה.

  2. 2

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להגיב בדיון