הרשמה

הוכרזו תאריכי שחרור חדשים ל-The Last Of Us Part II ו-Ghost Of Tsushima

חדשות מצוינות מסוני!

וזה קרוב יותר משציפינו!

בהמשך לדרמה המאוד רצינית שהתרחשה ביממה האחרונה, שבה הודלפו לרשת ספוילרים רציניים במיוחד למשחק The Last Of Us Part II, וחוסר הוודאות הכללי בנוגע לעתיד השחרור של המשחק בנוסף לחששות שמשחקים אחרים יסבלו מדחיות דומות, סוני יוצאת היום בהודעה משמחת במיוחד בנוגע לשחרור המשחק The Last Of Us Part II. המשחק עתיד לצאת בתאריך ה-19 ליוני, בעוד Ghost Of Tsushima נדחה מתאריך השחרור שלו ב-26 ביוני ויצא במקום זאת ב-17 ליולי.

"בזמן שהצוותים שלנו, בסוני ומסביב לעולם, מגיעים לנקודות ציון דרך משמעותיות ומתמודדים עם השינויים שהקורונה יוצרת" נכתב בבלוג של פלייסטיישן. "אנחנו מוצאים את עצמנו מסתגלים למציאות שמשתנה על בסיס יומי. לאור ההפרעות האלו בצורת העבודה, רצינו לחלוק עדכון עם שחקני הקונסולה שמחכים בקוצר רוח למשחקים האקסלוסיבים הבאים שלנו".

"נרצה לברך באופן אישי את הצוותים ב-Naughty Dog (האחראית על TLOU2) וב-Sucker Punch Productions (האחראית על Ghost Of Tsushima) על ההישגים שלהם. כמו שכולנו יודעים, לא קל להגיע לקו הסיום תחת התנאים הנוכחיים. שני הצוותים האלו עבדו קשה על מנת להביא לנו חוויה ברמה עולמית, אנחנו לא יכולים לחכות ולראות מה אתם תחשבו עליהן כשהן תשתחררנה בעוד חודשים בודדים".

נוסיף ונאמר כי נכון לעכשיו אין עדכון בנוגע לשחרור המשחק Iron Man VR שגם כן נדחה יחד עם The Last Of Us Part II למועד שאינו ידוע כעת.

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י