הרשמה

צפו ב-25 דקות חדשות של משחקיות מ-Fairy Tail

כן, אני מחכה לזה, מקווה שגם אתם.

אחרי לפחות שתי דחיות של המשחק, סוף כל סוף אנחנו מקבלים גיימפליי קצת פחות מחודשיים לקראת שחרור!

למי מאיתנו שמתעניין במנגה ואנימה, כנראה מכיר את הטייטל של Fairy Tail, סדרת שונן ("Shonen") פופולרית במיוחד שהמנגה שלה יצאה בין השנים 2006 ל-2017 ונחשבת לפופולרית במיוחד בקרב מעריצי הז'אנר. יחד עם העובדה שיצאה למנגה אנימה פופולרית מאוד, ניתן להבין את ההתרגשות בקרב מעריצי הכותר כאשר לקראת סוף שנת 2019 הוכרז המשחק החדש שמבוסס על הסדרה. אנחנו אומנם כבר אחרי מספר עיכובים ודחיות של המשחק שהיה אמור לצאת במרץ, אבל סוף כל סוף קיבלנו גיימפליי באורך של כ-25 דקות!

אז למי שלא מכיר, Fairy Tail מספרת על עולם שנקרא Earth Land, שבו יש גילדות שונות של קוסמים שמשתמשים בקסמים שלהם על מנת למלא בקשות (בתשלום) של אזרחים. הסיפור מתרכז ב-Natsu Dragneel, קוסם בגילדה שנקראית Fairy Tail ובחבריו לגילדה כאשר אלו מחזקים את הגילדה שלהם. סרטון המשחקיות מציג את העיירה של קרוקוס (The Flower Blooming Capital), בירת ממלכת Fiore וכבר ניתן לראות את כל הפרצופים המוכרים של הגילדה (נאטסו, ארזה, האפי, לוסי, וונדי וגריי) כאשר הם בדרך לפונדק בעיר לפני ה-Grand Magic Games, סוג של אליפות בין הגילדות לראות מי הכי טובה.

הגיימפליי, מעבר למעט אקספלוריישן והרקע העלילתי למשחק, מציג גם את מכניקת הקרב שמבוססת על תורות. היכולות של כל דמות במשחק משתנות על פי סוג הקסם שכל דמות מתמחה בו: לוסי למשל, היא קוסמת שמזמנת רוחות שמיימיות (שמבוססות על גלגל המזלות) ומזמנת את אחת הרוחות שלה על מנת לתקוף; ארזה משתמשת בקסם שמאפשר לה להחליף שיריון בכל רגע נתון, ומזמנת את השיריון המתאים לסיטואציה הנוכחית על מנת לתקוף וכן הלאה.

נכון לעכשיו, תאריך השחרור הרשמי של המשחק על פי Koei Tecmo הוא ה-31 ביולי (עוד קצת פחות מחודשיים) והמשחק יוצא לקונסולות ה-Nintendo Switch, ה-Playstation 4 ולמחשב דרך Steam, האם גם אתם מחכים למשחק? מוזמנים לספר לנו!

 

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י