הרשמה

שמועה: Bloodborne יגיע ל-PS5 ול-PC, רימייק ל-Demon's Souls בפיתוח

אם זה נכון, זהו צעד מאוד מעניין של סוני

האם אחד מהמשחקים הטובים ביותר על ה-PS4 מגיע למחשב האישי?

חרושת השמועות צוברת תאוצה בקצב מסחרר כשאנחנו מקבלים את אחת השמועות הכי רציניות של התקופה האחרונה: ב-4 ביוני, סטרימרית בשם CaseyExplosion הציעה בעמוד הטוויטר שלה לתרום 100 דולר לעמותות למלחמה בגזענות אם היא תקבל מידע לגבי השמועה שרצה באינטרנט על הגעת Bloodborne, המשחק המצוין של From Software, ל-PC.

פחות מ-20 דקות לאחר מכן קיבלנו את הציוץ הבא מעמוד הטוויטר שלה:

לפי הסטרימרית, את המידע הזה היא קיבלה ממקור אמין בסוני, אבל סירבה לדבר על דברים ספציפיים כמו תאריכים ומי עובד על הפורט. בנוסף, הסטרימרית טענה שהמקור מסר לה שהמשחק היה אמור להופיע גם באירוע הצגת המשחקים של סוני שהיה אמור להתקיים באותו היום (ה-4 ביוני), כך שאפשר להניח שאם השמועה הזו נכונה, המשחק גם יגיע לקונסולת ה-PS5. לגבי מי שעובד על הפורט עצמו, בעוד ש-CaseyExplosion סירבה לשתף את המידע הנ"ל, הטענה הרווחת היא שמי שעובד על הפורט הזה הם Bluepoint Games, אלו שעבדו על הרימייק הנהדר ל-Shadow of the Colossus לקונסולת ה-PS4. יחד איתם עובדים גם המפתחים בסטודיו QLoc שעבדו גם על הפורט למשחק Dark Souls.

לפי עמוד הטוויטר של Nibel שמופיע כאן למעלה, Bluepoint Games הם גם אלו שעובדים על הרימייק/רימאסטר של המשחק הראשון בסדרה שהתחיל את כל השיגעון שהוא משחקי SoulsBorne: המשחק Demon's Souls. בעוד שאני מכיר הרבה אנשים ששיחקו בסדרת משחקי Dark Souls, לא הרבה אנשים הספיקו לשחק במשחק הראשון בסדרה שיצא לקונסולת ה-PS3, כך שרימייק כזה יהיה מבורך בעיניי.

מה אתם חושבים על ההדלפות הללו? נכונות או סתם ניסיון נואש להשגת לייקים? שתפו אותנו!

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  12:22 08.06.2020 | שמואל מקונן - עורך ראשי שמואל מקונן - עורך ראשי

  בואו נשמע מה פרשננו לענייני Steam אומר בנושא: שועל?

 2. 2

  13:30 08.06.2020 | nakiii nakiii

  בואו נפתח לסטים קיקסטרטר.. בחיי איזה הגזמה.. מה הופך את סטים לפרה קדושה בדיוק? כמה שיותר תחרות יותר טוב. מה שנכון בכל תחום כלכלי טוב גם בגיימינג

 3. 3

  11:36 10.06.2020 | WarFox89 WarFox89

  זה לאו דווקא סטים, מודבר כאן בגיימינג ה-PC בכללי. סוני ומיקרוסופט מבינות לאט לאט שזה שוק מאוד גדול ועוצמתי שכדאי מאוד להתחשב בו ולא להילחם בו. ככה כולם ירוויחו מזה בסוף.

  @nakiii
  הסיבה שסטים היא "הפרה הקדושה" ב-PC זה שהם מאוד ידידוים לקהל הלקוחות שלהם, הנוחות, הפיצ'רים, הזמינות, החשיפה, הבמה למפתחי אינדי ומפתחים קטנים ויש עוד המון סיבות למה.

  כל תחרות לגיטימית היא טובה. אבל לא כזאת שפוגעת בצרכן בראש ובראשונה.

 4. 4

     | פורסם ע"י