הרשמה

חברת 2K מתנצלת על הדרך שבה היא ניהלה פרסומות ב-NBA 2K21

לא על העובדה שהן שם - על הדרך שהיא שילבה אותן במשחק

הפרסומת ששודרה אתמול השפיעה על השחקנים שלנו בצורה שלא התכוונו אליה, אמרו בחברה

חברת 2K עלתה על המוקד בימים האחרונים, אחרי שיותר ויותר שחקנים נתקלו בפרסומות למוצרים שונים לפני שהמשחק התחיל. הפרסומות שודרו לפני המשחקים השונים ולמרות שברוב המקרים הפרסומות נמשכו לאורך  הזמן שלקח למשחק להיטען, אין שום אופציה לעצור את הפרסומות השונות במשחק או לדלג עליהן בשום צורה. לאחר הזעם הציבורי שהחברה חטפה בטוויטר וברדיט על כך ששחקנים שמשלמים 60 דולר (או אפילו יותר אם הם קנו את ה-Mamba Edition שתאפשר להם לשחק במשחק בדור הבא) צריכים לצפות בפרסומות. זה לא עוזר שהמשחק עדיין מכיל את מוד המשחק של MyTeam שמפוצץ במיקרו רכישות.

כדי לנסות ולהרגיע את הרוחות, 2K הוציאה הצהרה רשמית בנושא בטוויטר, בה היא מדברת על כך שהיא ניהלה לא נכון את כל נושא הפרסומות במשחק. אבל שלא תטעו - היא לא מתנצלת על העובדה שהן בכלל קיימות במשחק שלכם, אלא על איך שהן יושמו. "כפי שרבים מכם יודעים, בשנים האחרונות פרסומות שולבו בקטעים של 2KTV. הפרסומת ששודרה ב-2KTV אתמול השפיעה על השחקנים שלנו בצורה שלא התכוונו אליה - הפרסומות הללו לא אמורות לרוץ כחלק מה-Pre-Game. זה יתוקן בפרקים הבאים. תודה רבה על הפידבק המתמשך שלכם". ההודעה מהטוויטר כאן למטה.

אם כל זה נשמע לכם מוכר, אז אתם לא הוזים: בחודש שעבר זה היה תורה של EA לחטוף מהמעריצים אחרי שהיא ניסתה לשלב פרסומות בתוך הקרבות השונים במשחק UFC 4. בניגוד מוחלט למקרה של משחק הכדורסל, כאן EA הקשיבה למה שהמעריצים באמת רצו ודרשו והסירה את הפרסומות לחלוטין, יחד עם פרסום התנצלות מפורטת.

מה אתם חושבים על הנושא? 2K מגזימים שוב, או שכבר התרגלתם ונצטרך לחיות עם פרסומות במשחקי הספורט שלנו מעתה הלאה? שתפו אותנו!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

שמואל מקונן - עורך ראשי (בדימוס)

שמואל מקונן - עורך ראשי (בדימוס)

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י