הרשמה

רשמים מההצגה של Starfield ב-Gamescom 2023!

כמה רשמים קצרים מההצגה של Starfield באירוע הגיימינג הגדול בעולם!

ההצגה הייתה קצרה מהמצופה, אבל המשחק נראה טוב וזה מה שחשוב, לא?

צמד הרועי שלנו השתתפו באירוע ההצגה של Starfield מטעם Xbox בו הציגו להם 12 דקות של משחקיות שלא הוצגה עדיין לקהל הרחב. את הסרטון לא נוכל להציג לכם מן הסתם (לפחות עד שהוא יהיה זמין לכולם, אם בכלל), אבל רועי כן יכל לשתף אותנו בחוויות שלו. ההצגה התמקדה בחלק הראשון של המשחק, כשבנוסף לתצוגת יצירת הדמות והקאסטומיזציה שלה (שזה דווקא משהו שכן ראינו בעבר), גם הוצגו כל מיני אלמנטים שונים של משחקיות.

בהצגה הראו את הלחימה של המשחק במחצבה שהשחקן מגיע אליה, כשהקומבט הוא גם בגוף שלישי וגם בגוף ראשון (כמו סקיירים בתכל׳ס). לפי רועי, הקומבט של המשחק מאוד הזכיר לו את זה של Borderlands: הרבה אקשן עם יריות לכל עבר, מספרים שעפים באוויר ונקודות ניסיון שאתם צוברים אחרי כל הריגה מוצלחת. לכל נשק יש כמות נכבדת של שדרוגים שתוכלו להרכיב לפי ראות עיניכם, כשתוכלו למצוא ולאסוף נשקים גם מאויבים שחיסלתם (בהדגמה הוצגו אקדח ורובה, כשהרובה נאסף מגופה). בעוד שההדגמה הייתה קצרה מכפי שהוא ציפה, זה נראה שלמערכת הלחימה של המשחק יהיו כמה רבדים כך ששחקנים יוכלו להתמקצע בנשקים האהובים עליהם.

לפי רועי, המשחק מרגיש מאוד כמו No Man Sky עם תקציב גדול יותר - הרבה עולמות לחקור, חופש פעולה יחסית רחב וחקר של הצמחייה והעולם בכל כוכב שתגיעו אליו. המשחק גם נראה פשוט טוב גרפית, שזה משהו שגם אני וגם הוא מקווים שיהיה נכון על המחשב האישי ועל ה-Xbox באותה המידה. כאקסטרה בונוס, יצא להם לראות טיזר קטן לסדרה של Fallout שתצא באמזון פריים בשנה הבאה כשהוא אומר שזה נראה מאוד טוב (הציטוט המדויק נשמר במערכת).

Starfield צפוי לצאת ב-6 בספטמבר ל-Xbox Series X|S והמחשב האישי. 

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

שמואל מקונן - עורך ראשי (בדימוס)

שמואל מקונן - עורך ראשי (בדימוס)

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  17:21 23.08.2023 | ב ב (אורח)

  קרבות בסגנון Borderlands? מרגיש כמו No Man Sky עם תקציב גדול יותר?

  איך ביאסתם לי ת׳צורה עכשיו :(

  קיוויתי לסגנון Fallout בזמן אמת בחלל, מה Borederlands עכשיו? אני מחכה למשחק הזה בקוצר רוח, וזה ממש לא נשמע משהו.

 2. 2

  21:12 01.09.2023 | ב ב (אורח)

  אוקיי, זה *ממש* לא בורדרלנדס. מה, ראיתם את המשחק באופציה של נזק מרחף והחלטתם בורדרלנדס? :) זה לגמרי קרבות קשיחים בסגנון פולאאוט 4 בזמן אמת (אולי מעט מהירים וזורמים יותר, אבל לא בהרבה), אין פה את הבלגן של בורדלרנס וההרגשה של whack a mole מול מיליון אויבים שממים בכל פינה כמו שחששתי.

  זה דווקא די נחמד למען האמת, בייחוד עם החיים הלא מתחדשים, הקרבות הגדולים יותר טקטיים ודי כייפים. אני נהנה בכל אופן, וזה מה שחשוב :)

  מה שכן, תהליך השדרוגים די מעפן. מי חשב על ה-Research Station הזה?

 3. 3

     | פורסם ע"י