Loading the player...
ביקורת: Assassin's Creed II
 
 
 

ביקורת: Assassin's Creed II

 

 

מפתחת: Ubusoft
מפיצה: Ubisoft
תאריך יציאה:
19.11.09 (קונסולות)
16.3.10 (מחשב)
פלטפורמות: PC, X360, PS3

גם אם לא אהבתם את Assassin's Creed הראשון, השני הוא משחק סוחף ומשופר כל כך שאתם חייבים לפחות לנסות אותו

האקרובט הכי קטלני של עולם המשחקים חוזר בשנית, הפעם עם שדרוגים, תוספות והיכולת להחליף בגדים. סדרת Assassin's Creed עוזבת את ירושלים ודמשק של תקופת הצלבנים, עם הכנסיות המעטירות וגילדת המתנקשים הסודית, ועוברת לונציה ופירנצה היפהפיות של הרנסנס.

Assassin's Creed (בעברית: "אמונת המתנקש") הראשון היה דוגמא מצוינת לשאפתנות, חדשנות וכמות האהבה שצריך להשקיע בכותר חדש ומקורי כדי שייחרט בזכרונם של השחקנים. עם זאת, היו לו המון בעיות. היו כמה באגים במנוע, המשימות חזרו על עצמן הרבה יותר מדי, הלחימה היית קצת מוזרה וההתנקשויות המגניבות היוו חלקיק זעיר בתוך המשחק, למרות שמו...

לדעתי, המשחק הראשון היה יותר הדגמה של טכנולוגיה ושל קונספט חדש, שכן מכל ההבטחות לעולם פתוח וחופשי התברר שרוב מה שעשינו במשחק זה לרכב מעיר לעיר ולטפס על כל זיז בולט. הוא היה יפה לעין, אבל בלי מספיק "בשר".

לשמחתי אני יכול לדווח שבמשחק החדש ההבטחה של Assassin's Creed הופכת למציאות. הבסיס הטכנולוגי המוצק נשאר ואף שופר, וב- Ubisoft הוסיפו לו המון תוכן. עולם המשחק הורחב אפילו יותר, העלילה והדמויות מעניינות בהרבה, ו... כן, הסדרה הזאת בהחלט בדרכה לגדולה.

הטוב
 • עולם פתוח אורגני ויפהפה
 • אנימציות מעולות
 • מערכת קרבות הדוקה וברוטלית
 • התנקשויות מגניבות
הרע
 • קל מדי
 • בעיות קלות בגרפיקה
והחברה (של אציו)
 • נראית לא רע בכלל....

נקמה ברחובות ונציה

העלילה של Assassin's Creed II ממשיכה בדיוק מאותה נקודה (מבלבלת מאוד, אני חייב לציין) בה נקטעה העלילה של הכותר הקודם. מכיוון שלא מדובר בעלילה סטנדרטית, אני אמנע מלחשוף עליה פרטים. רק נספר שהמפתחים החליטו לצרף אליכם הפעם בחורה מאוד נאה, למרות שהיא לא ממש קשורה לסיפור. אבל היא שווה, אז מצידי סבבה.

גם הפעם, כמה מפתיע, המניע העיקרי בעלילת המשחק היא נקמה. אציו, האציל הפלורנטיני הצעיר שלנעליו תיכנסו, יוצא לנקום את רצח אביו. מהר מאוד תגלו כי אבא ז"ל היה חלק מגילדת מתנקשים, הוריש לכם את חליפתו הלבנה, והפנה אתכם לכמה אנשי מקצוע כדי ללמוד את אומנותו.

בתוך זמן קצר תלמדו את כל מה שצריך מתנקש מתחיל לדעת ותצאו למסע נקמה מלא בהתנקשויות, טיפוס על קירות, ריצות על גגות וקפיצות אקרובטיות מרהיבות-עין, כשהמטרה היא לגלות מי עומד מאחורי הרצח- וכמובן, להרוות את הצימאון שלכם לצדק...

סכינים, חניתות וגרזנים

הדם, הדם... לרגע אפשר לחשוב שנכנסתי בטעות ל-Left 4 Dead 2 (ציון: 88) או ל- Dragon Age (ציון: 96) בגלל כמות הדם, האלימות הברוטלית והקרבות המגניבים שנוספו למשחק. המפתחים החליטו להשקיע בקרבות מדממים וברוטליים- וואו, כמה שהם קלעו בול.

הפעם, בגלל שלאציו אין שום קוד אתי שעומד בפניו, הוא יכול לעשות מה שבא לו, אם זה לרצוח אזרחים בדם קר, להשאיר גופות ברחוב או ללכת מכות עם כולם ביחד. וכשאני אומר "ללכת מכות" אני מתכוון לזה, כיוון שאציו כלל לא חייב להיות חמוש, ובניגוד לגיבורי פעולה רבים ניחן ביכולת המופלאה לתת אגרופים.

מערכת הלחימה שופרה פלאים, ואתם תעשו "אאוץ'!" כל פעם שאציו ישלוף את אחד ממהלכי הסיום החדשים שלו, שכוללים שיפוד חיילים על חניתות וניפוץ ראשים עם אלות ברזל. מוי כיף!

ארסנל הנשקים שודרג גם הוא, והתמלא בהמון כלי רצח שונים ומגוונים. תוכלו אף "לקחת בהשאלה" את כלי הנשק של היריב שלכם במהלך קרבות, כי אין דבר משפיל יותר מלהפוך לשיפוד על הכידון שלך עצמך.

עם כל זאת, תוכלו להמנע באופן מוחלט מ-99 אחוזים מהקרבות, אם תבחרו בכך, תודות לתכנות שלבים מעולה וליכולות התחמקות חדשות של אציו, כדוגמת זריקת פצצות עשן ו"גיוס" אזרחים לעזרתו.

הטוב, הרע והשמן

בניגוד למשחק הקודם, בו האוייבים היו כולם אותו דבר ונבדלו רק ביכולת שלהם לספוג יותר נזק עד שייפלו אל מותם, Assassin's Creed II מציע לנו שלושה סוגים חדשים של אוייבים.

הראשון הוא האביר, שיהווה אתגר עצום בזמן הקרבות. ההתקפות שלו יפילו אתכם קיבינימט וישטחו על הגב, בעוד אתם בקושי תגרדו אותו תודות לשריון המתכתי העצום שהוא לובש. נקודת החולשה שלו היא שיש לו שכל של דג. תוכלו בקלות לחמוק על פניו, להתגנב מאחוריו ולחסל אותו עם דקירה אחת מכוונת היטב.

אחריו בתור מופיע השומר. פרנואיד מלידה ופחדן, הוא יחפש אתכם בפינות חשוכות, ילך לבדוק מה קורה בערמות השחת ואף יזהה אתכם בתוך קבוצת אנשים. מצד שני, הוא לא מהווה אתגר כלוחם ולפעמים אף ינטוש קרבות אם יבין שסיכוייו קלושים.

אחרון חביב הוא האצן, היחיד שניחן באותה יכולת קיפוץ על גגות כמו אציו. הוא יכל לרדוף אחריכם בכל נתיב אשר תלכו, או להפך, לברוח מכם בדרכים מפתיעות כדי ליידע את משמר העיר על נוכחותכם. הדבר שהכי הפתיע אותי ב"אצן" היא הבינה המלאכותית המצויינת שנבנתה במיוחד בשבילו. הוא יוכל לבחור את הנתיב שלו בצורה דינאמית ולהחליט באיזו דרך הכי טוב ללכת.

כמובן שגם החיילים הרגילים ינסו לטפס מעל מכשולים ויעלו על סולמות בזמן מרדפים, מה שמוסיף עוד אלמנט למשחק- שכן בכותר הראשון, כל מה שהייתם צריכים לעשות כדי להמלט מקרב הוא לטפס על הגג הקרוב אליכם.

עדיין אפשר לטפס על דברים

נקודת המכירה הכי חזקה של המשחק הקודם, היכולת לטפס על כל דבר שליבכם יחשוק, עדיין תופסת מקום מרכזי ואף זכתה לשיפורים. לצד היכולת להאחז בכל בליטה, עמוד וקורת עץ, האנימציות אפילו יותר זורמות מבמשחק הקודם, וכל צעד יחושב בצורה דינאמית בהתאם לסביבה. כך, למשל, אם תקפצו מקורה אחת לשנייה, אציו יוכל להחליט האם לדלג מעליה או להתלות מהידיים, בהתאם למצב הרוח.

בגלל שהמשחק מתרחש הפעם באיטליה, וונציה כידוע מלאה בתעלות מים, אציו ניחן גם ביכולת לשחות ולהשיט גונדולה. קפיצת ראש למים מהקומה האחרונה במגדל לא רק נראית מגניב- זו גם דרך מצויינת להפטר מרודפים טורדניים.

הפן הפלטפורמי הזה של המשחקיות ב- Assassin's Creed II זוכה להדגשה בשלבים מיוחדים, אליהם תגיעו כאשר תמצאו כניסות סודיות המוחבאות ברחבי העיר. במידה ותמצאו כניסה שכזו תוכלו לטייל בתוך קבר עתיק בסטייל "הנסיך הפרסי", וכמובן לזכות בשלל יקר-ערך בסופו.

וכן, זה עדיין משחק התנקשויות

למרבה הפלא, גם מערכת ההתנקשויות עברה שינוי ושיפור. הרבה יותר קשה להתנקש במטרות בגלל המורכבות החדשה של המשחק. ללא תכנון מראש ולמידה של נתיבי הבריחה ושגרת היום של מטרתכם, קרוב לוודאי שלא תצליחו בזממכם.

אחד השיפורים הבולטים (במלוא מובן המילה) בנושא הזה הם זוג הלהבים המוחבאים, אחד על כל יד של אציו. עכשיו אתם יכולים להרוג שני אנשים בשקט בו זמנית, ואף להשתמש בלהבים כנשק לכל דבר בקרבות.

אחרי כל התנקשות, "מד המבוקש" שלכם יתמלא- בדומה למד המוכר לנו ממשחקי GTA. כדי להוריד את העויינות של השומרים כלפיכם תצטרכו לברוח ולהסתתר, לחסל את רודפיכם או לעזוב את העיר. תוכלו גם למצוא ולהוריד פוסטרים של "מבוקש" כדי להפחית את החשדנות של השומרים כלפיכם.

עולם (עתיק) של תוכן

על מנת לקרב את העולם של אציו צעד נוסף לעבר המציאות הוצאו כמה אלמנטים שהפריעו, ונוספו כמה חדשים. למשל, הפעם בכל פעם שתפגעו תצטרכו לחבוש את עצמכם או לראות רופא. הנשקים שלכם ומגני הגוף יתבלו עם הזמן, ותצטרכו לרכוש חדשים או לתקן את הישנים על מנת שיהיו אפקטיביים בקרבות. תוכלו גם לשדרג את המגנים, לקנות תחמושת ולרכוש נשקים חדשים.

אני בטוח שעד עכשיו הספקתם להבין שכל דבר כזה עולה כסף, ואט אט יפתחו בפניכם דוכני העיר בהם תוכלו למצוא סחורות ושירותים של בעלי מקצועות. תוכלו לבזבז כסף לא רק על קניות אלא גם כדי לעבור משימות ביתר קלות. לדוגמא, תוכלו לשלם כסף לעברייני רחוב על מנת שיעזרו לכם בקרבות, או לנערות ליווי שיסיחו את תשומת ליבם של השומרים בזמן שאתם מתגנבים באלגנטיות מאחוריהם.

בשביל להשיג כסף תוכלו להרוויח אותו בדרכים ישרות, כגון משימות צדדיות, או ישרות פחות, כגון כיוס אנשים. אפרופו משימות צדדיות, אני שמח לבשר שהפעם יש מבחר גדול הרבה יותר, אם כי הגיוון עדיין לא מרקיע שחקים. אולי בעתיד נזכה לשיפור בתחום הזה בעזרת חבילות DLC להורדה.

נוספה גם האפשרות להתאים אישית את התלבושת של אציו. נחמד.

הטכנולוגיה שמאחורי הגלימה היפהפיה

כמו כמעט כל היבט, גם מנוע המשחק עבר שיפוץ לא קטן והוא נראה יותר חי. כל הארכיטקטורה נראית כל כך אורגנית ואמיתית, שלא תחשדו אפילו שהיא בעצם תוכננה במיוחד לאפשר משחקיות פלטפורמות. לא רק שהמשחק נראה טוב יותר מקודמו, הוא גם שומר על קצב פריימים יציב הרבה יותר, אחרי התלונות הרבות על נפילות פריימים בכותר הקודם.

עולם המשחק הרבה יותר פתוח ואין יותר מסדרונות ליניאריים בין עיר לעיר. הערים גדולות ורחבות ידיים הרבה יותר. ולמרות שלא האמנתי שאפשר ללטש את תנועותיו של אלטייר, גיבור המשחק הקודם- זו פשוט עובדה שאציו נראה הרבה יותר אנושי, והאנימציות של תנועותיו משתלבות בצורה יותר זורמת אחת בשנייה.

כמו בכותר הקודם, גם הפעם עשו החבר'ה הטובים מיוביסופט עבודת הצללה יוצאת מן הכלל, והוסיפו הפעם מערכת דינאמית של יום ולילה.

למעשה, חוץ מכמה טקסטורות מרוחות, אי-אלו עצמים שפתאום מופיעים על המסך ונעלמים ממנו באותה פתאומיות, הגרפיקה של Assassin's Creed II פשוט נהדרת, והעולם הפתוח ורחב הידיים נראה חי ויפהפה.

השורה התחתונה

התאכזבתם מ- Assassin's Creed הראשון? תשכחו ממנו. המשחק החדש הוא דוגמא מצויינת איך צריך לקחת כותר חדשני ומקורי אבל מבוזבז ומאכזב, להקשיב לתלונות השחקנים ולתקן במשחק ההמשך את כל מה שלא עבד בראשון.

כמובן, גם Assassin's Creed II אינו מושלם, אבל הוא בהחלט בדרך לשם- ואני בטוח שבנסיון השלישי הם כבר יקלעו בול. כנסו לעולמו של אציו, וגם אתם תמצאו את עצמכם קונים נשקים שבחיים לא תשתמשו בהם, רק כדי לראות את אנימציות הקרב המגניבות.

יופי של משחק !

משחקיות – חיסולים, ריצות על גגות, קפיצות אקרובטיות- מגוונת ומהנה
גרפיקה –  עולם גדול, חי ומשכנע, אבל בעיות קלות פה ושם מונעות ציון מושלם
סאונד ופסקול – מוזיקה תזמורתית מתאימה לאווירה, הדיבוב לא משהו
טכני – המנוע שופר, אך עדיין יש בו גליצ'ים
אורך חיים – כ- 15 שעות בקמפיין הראשי, אבל יש גם משימות צדדיות, ובכלל זה כיף להסתובב בעיר
- מולטיפלייר – אין

ציון סופי: 93

מה חושבים מבקרים אחרים?

GameSpy - ציון 5 מתוך 5
IGN - ציון 9.2
Eurogamer - ציון 9
Gamespot - ציון 9.0

אהבתם ? שתפו את הדף עם חברים:
 
 1. 1

  Time 25.11.2009 - 11:18 פורסם ע"י Author * הררר

  הייתי בטוח שזה יהיה לפחות 94 :D

 2. 2

  Time 25.11.2009 - 11:37 פורסם ע"י Author Gsmart

  ברצינות אתה לא יודע להעריך... משחק מצויין זה 93 ואתה אומר יופי של משחק... ברצינות חובבנים

 3. 3

  Time 25.11.2009 - 11:43 פורסם ע"י Author darkstar

  וואי איזה משחק טוב והסרטון מה זה מעניין
  לא ציפיתי שיהיה כלכך טוב

 4. 4

  Time 25.11.2009 - 11:47 פורסם ע"י Author sharinox

  מוריד!

 5. 5

  Time 25.11.2009 - 11:54 פורסם ע"י Author need 4 speed

  חשוב לציין שזאת ביקורת לגירסת הXBOX 360 גירסת המחשב תצא ב2010

 6. 6

  Time 25.11.2009 - 11:55 פורסם ע"י Author AlonTavor

  סוף סוף משחק המשך שהוא טוב, לא כמו L4D ו L4D2 שבמקום לתקן פשוט הוסיפו עוד דברים ועוד בעיות.

  לא כמו MW/MW2 שלא תיקנו שום באג מהמשחק הראשון (בעיקר Fast reload, זה ממש דפוק.)

  עוד כמה חודשים זה יצא למחשב.

 7. 7

  Time 25.11.2009 - 11:55 פורסם ע"י Author shaby

  לקומיקס מצחיק על המשחק

  http://www.penny-arcade.com/comic/

 8. 8

  Time 25.11.2009 - 12:20 פורסם ע"י Author AJ-STYLES

  משחק מעולה סוף גרוע ברמות הגבוהות ביותר

 9. 9

  Time 25.11.2009 - 12:34 פורסם ע"י Author crabrocket

  משחק מצויין שווה כל רגע.
  הנה תרגום לקומיקס מ PENNY ARCADE שהביא SHABY:

  האיש: לינגוויני! fettucine, אפוי!
  אציו: בולוניה, קרוטונים. Carbonara. שרוולים עם סרטנים ותרד.
  אציו: פירות ... של ... הים!
  אציו: resquiat בדגים, פסטו, ארבע גבינות.

  מצטער על התרגום החלקי, תאשימו את google translate
  :)

 10. 10

  Time 25.11.2009 - 13:01 פורסם ע"י Author * דיייייייייייי

  אני מת פה אני חייב לחכות עוד 3 חודשים אאארררררררגגגגגגגגג!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני הולך להקפיא את עצמי אני לא יכול!!!!

 11. 11

  Time 25.11.2009 - 13:10 פורסם ע"י Author * מצחיק

  הטוב הרע והבחורה...
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

 12. 12

  Time 25.11.2009 - 13:11 פורסם ע"י Author source144

  עורך, כדי לסיים את המשחק זה ייקח (בממוצע) 20-30 שעות.
  ושאני אומר לסיים אותו אני מתכוון לא רק את המשימות הראשיות אלה את הכל (כל הגליפים האלה, משימות צדדיות והכללללל). וL4D2 משחק סוס שנקנה יותר מcod6 וקיבל ציונים של 90 ופה 88 מתי אני זוכר שאמרתם שהוא משחק מצוין וששווה לקנות.. =/
  אה ולפני שאתה רושם כתבה תלמד על מה אתה מדבר... האשה הזאת (הכוסית מההתחלה) היא העוזרת של "הדוקטור הרשע" מהמשחק הקודם רק שהפעם מגלים שהיא undercover דאדם!@!

 13. 13

  Time 25.11.2009 - 13:20 פורסם ע"י Author * ין

  4 פיראט מאניאק, שתירקב, אנשים השקיעו כל כך במשחק, באמא שלי אתה חייב למות פיראט בן זונה.

 14. 14

  Time 25.11.2009 - 13:23 פורסם ע"י Author * חחחח יא אללה

  SHARINOX ביום שתמות, אני אפתח משתמש וארשום את זה בכל הפורומים. משמחה כמובן!: )
  אז... תמות!

 15. 15

  Time 25.11.2009 - 13:25 פורסם ע"י Author shaby

  חח 9 לא היית צריך לתרגם את זה, הם מדברים שם ב"כאילו איטלקית", זו הפואנטה, כנראה זה בגלל שבמשחק יש שימוש בשפה.

 16. 16

  Time 25.11.2009 - 13:28 פורסם ע"י Author * dd

  4 אתה יוצא הומו יותר ויותר עם כל תגובה שלך,

 17. 17

  Time 25.11.2009 - 13:30 פורסם ע"י Author LooLzzz

  סיקור מעולה!
  תודה רבה!

  אני כלכך מחכה למשחק ><

  אהה וגם בקשר לmultiplayer שרשמת שאין, יהיה מצב COOP אבל רק למחשב =O

 18. 18

  Time 25.11.2009 - 13:33 פורסם ע"י Author * 23

  הייתי רוצה שיעשו משהו בסגנון הזה..אבל עם רובים ואקדחים

 19. 19

  Time 25.11.2009 - 13:35 פורסם ע"י Author * חי

  אה! עליתי עליך 16! אתה חושב ש-4 הוא הומו?
  צודק.

 20. 20

  Time 25.11.2009 - 13:37 פורסם ע"י Author ududy

  זאת לא "כאילו איטלקית" בקומיקס, זאת לגמרי איטלקית - שמות של פסטות ורטבי פסטות.

 21. 21

  Time 25.11.2009 - 13:50 פורסם ע"י Author Calavera

  אבל הוא קצת צודק כשהוא אומר "כאילו איטלקית", הם כאילו מנצלים את העובדה שאין לנו מושג אמיתי באיטלקית לכן הם יכולים לרשום מה שבא להם ועדיין נחשוב שהם מנהלים שיחה באיטלקית.

 22. 22

  Time 25.11.2009 - 13:55 פורסם ע"י Author FRESHER MAW

  ל- 18

  חכה לASSASSINS CREED 3

 23. 23

  Time 25.11.2009 - 14:15 פורסם ע"י Author NozinG

  ביקורת מעולה, יפה מאוד!
  משחק סוס, תותח, קרוב למושלם(חוץ מכמה בעיות טכניות קטנות לפי דעתי, כפי שהוא רשם בציון הסופי), ממש כדי לקנות!

 24. 24

  Time 25.11.2009 - 14:26 פורסם ע"י Author AJ-STYLES

  תקשיבו המשחק טוב מאד אבל אני מזהיר אותכם כולם הסוף גרוע ביותר במשחקים שיצאו בעשור האחרון שתגיעו לסוף תגידו איזה סוף גרוע הסוף,הסוף לא מתאים למשחק ועוד משפטים כאלה אז תאמינו על תקפיצו ציפיות אחרי שאתם קונים את המשחק\מוריד(4 נו נו נו)

  בקיצור אל תקנו את המשחק עם ציפיות גבוהות.

 25. 25

  Time 25.11.2009 - 14:35 פורסם ע"י Author Aldor

  ל-18, התווסף אקדח למשחק (עד כמה שבאותה תקופה אפשר לקרוא לזה אקדח..)
  ולגבי הביקורת, מעולה, אבל שחכת כמה דברים.
  1.אורך החיים של המשחק מגיע לכ20 שעות (ואני לא מדבר על משימות צדדיות, ככה המשחק באמת מגיע)
  2. אני לא מוצא בעיה בדיבובים, UBISOFT שכרו אנשים איטלקים ועוד כל מיני אירופאים בשביל הדיבובים האלה, והם משחילים מילים באיטלקית בלי הפסקה והמבטא מעולה (והמילים הם באמת באיטלקית, באמת נראה לכם שהם סתם יחרטטו שטויות? וגם בדקתי את זה..)
  3. שחכת להגיד שהפעם אפשר להרוג מכל מקום, נגיד אני עומד על הגג ויש פטרול שעובר מתחתי, אני יכול לקפוץ עליו ולרצוח אותו בלי הרבה סיבוכים, או שיש מישהו שעומד על המגדל אני יכול להרים אותו להפיל אותו לרחוב/למים, והאנשים יבהלו והכל..
  4. לדעתי למשחק מגיע 96 לפחות.. אבל בכל זאת אחלה ביקורת זה רק כמה תיקונים.

 26. 26

  Time 25.11.2009 - 14:35 פורסם ע"י Author Fucile

  תיקון קל.. לא האב שלח אותנו ללמד את אומנותיו
  "והפנה אתכם לכמה אנשי מקצוע כדי ללמוד את אומנותו."
  זה לא נכון..

  אבא של אציו (ג'ובני) רק אומר לנו להיכנס לחדר סתרים.
  והוא אומר שעלינו לקחת את כול מה שנמצא שמה ונבין לבד אם הזמן.

  אציו שולח את אמא שלו ואחותו לביתה של אחות של המנקה שלהם.
  אחותה מלמדת את אציו את האומנות Blend.
  (מה שאביו לא תיכנן בשבילו)

  אחרי שאציו רוצח את האיש השמן הזה (Breto משהו כזה)
  הוא מבריח את אחותו ואמה שלו מהעיר בדרך הוא נתקל בבנו של פרנססקו
  ממשפחת דה פאצי. ונלחם נגד החיילים שלו (ובדרך מגן על משפתחו)
  ואז מריו (דודו של אציו) מגיע לעזרתו (במפתיע) ואז מלמד את אציו אמונות לחימה.
  (משהו שאבא שלו גם לא תיכנן)

  חוץ מזה אחלה של כתבה.
  מושקע מאוד ובאמת אחלה של משחק.
  אני עכשיו בסיקאונס 7 :)

 27. 27

  Time 25.11.2009 - 14:40 פורסם ע"י Author * מיכה

  משחק מעולה.
  אני כבר בשלב 5 (אחרי ההתנקשות השניה).
  משחק כיפי, ארוך ומלוטש.

 28. 28

  Time 25.11.2009 - 14:44 פורסם ע"י Author matan1984

  תודה רבה על הביקורת

 29. 29

  Time 25.11.2009 - 15:04 פורסם ע"י Author gulmer

  עזבו את הקומיקס מפני ארקייד. אם מישהו רוצה להיקרע מצחוק מ"כאילו איטלקית", לכו תראו את ממזרים חסרי כבוד של טרנטינו

 30. 30

  Time 25.11.2009 - 15:40 פורסם ע"י Author * david221

  איזה חראה אני רוצה כל כך לשחק בזה (אין לי כסף)
  אבל למי אכפת יש לי עוד מעת יום הולדת ואני נותן רמזים לחברה על המשחק כדי שיקנו לי אותו חחחח.....

  סתם אני לא עושה את זה אבל אני ממש קונה!!!!!!

 31. 31

  Time 25.11.2009 - 15:43 פורסם ע"י Author Calavera

  הקטע גולמר שהסצינה הזאת כל כך מכוונת להישמע כסטריאוטיפ של איטלקי שמן עם כתמי בולונז על הגופייה, שאי אפשר לחשוב אפילו על לקחת את הקטע ברצינות. לפני ארקייד יש נקודה - הדמויות במשחק מחליפות בין אנגלית ואיטלקית ונשמעות יותר כמו האיטלו-אמרקינים מהסופרנוס ופחות כמו איטלקים אמיתיים.

 32. 32

  Time 25.11.2009 - 15:52 פורסם ע"י Author * kokoriko

  26 Fucile, תראה, לא סיימת את המשחק אז אל תדבר על מה שאתה לא יודע

 33. 33

  Time 25.11.2009 - 16:26 פורסם ע"י Author jok.roman

  כתבה מעולה ויופי של הומור, אהבתי.
  כנראה שיש להשיג את המשחק הזה...
  יום טוב

 34. 34

  Time 25.11.2009 - 17:48 פורסם ע"י Author * עידו

  משחק מעולה !
  שיפרו שם כמעט הכל... בגליצ'ים בגרפיקה בכלל לא נתקלתי.. גם לא בקטעים שעמוסים באקשן, המשחק נראה מדהים הרבה יותר מהראשון.
  הסוף לא מובן בשיט [מאמין שנבין אותו רק באססין קריד 3?] אבל משחק מדהים, אחד הטובים שיצאו לאחרונה.

 35. 35

  Time 25.11.2009 - 18:05 פורסם ע"י Author MisterFF

  "אתם תמצאו את עצמכם קונים נשקים שבחיים לא תשתמשו בהם, רק כדי לראות את אנימציות הקרב המגניבות."

  זה לקוח מביקורת ממקור אחר :)

 36. 36

  Time 25.11.2009 - 18:48 פורסם ע"י Author * תגידו..

  את המשחק הראשון בכלל לא אהבתי כבר בהתחלה.
  עכשיו אני שוקל אם לשחק במשחק השני..(גם ככה אין לי זיכרון מיותר בישביל בדיקות)
  אז אם לא מעניין אותי בכלל העלילה והאנגלית שלי לא כל כך טובה בישביל להבין הכל שם. אני יאהב את המשחק?
  שווה לי?

 37. 37

  Time 25.11.2009 - 20:10 פורסם ע"י Author danik107

  למה החרא הזה לא מגיע ל100%?!??!?!?!?!?!??!?!?!
  אני איזהה 50 שנה מוריד אותי והנודניק הזה לא יורד T^T

 38. 38

  Time 25.11.2009 - 20:25 פורסם ע"י Author * לוגאן

  היי! איןלך חוצפה לקרוא לו "האקרובט הכי טוב.."?
  הנסיך הפרסי עושה לו בית ספר!

  אכן זה משחק אדיר למרות שהגרפיקה מעצבנת אחד השווים קנייה מכולם

 39. 39

  Time 25.11.2009 - 20:49 פורסם ע"י Author AlonTavor

  http://www.youtube.com/watch?v=Sk2dT18Ks-E

  THIS IS WHY THIS GAME ROCKS

 40. 40

  Time 25.11.2009 - 21:31 פורסם ע"י Author GreatDeviL

  אלכס אני פשוט מאוהב בסיקורים שלך בדרך כלל אני קורא חלקים בשלך אני פשוט קורא ורואה הכל

 41. 41

  Time 25.11.2009 - 22:09 פורסם ע"י Author napen

  משחק יפה רצח אהבתי את העלילה הגראפיקה והכול!
  ציון טוב גם כן!!

 42. 42

  Time 25.11.2009 - 22:52 פורסם ע"י Author * דוד

  אלכס הבחורה "החדשה" שדיברת עליה היתה גם במשחק הראשון.
  ואססינס קריד הראשון לא היה כזה גרוע כמו שאתה מתאר אותו , ת'כלס רוב התיאורים על המשחקיות פה נוגעים גם באססינס הראשון.

 43. 43

  Time 26.11.2009 - 00:39 פורסם ע"י Author source144

  זה משחק המשך מעולה.. למי שאין את המשחק (מחכה לו למחשב גם כמוני) אפשר לראות את כל המשחק:
  http://www.youtube.com/user/darksydephil#grid/user/9B1C1018DF524316

  אחלה בנאדם ומסקר ושחקן :D

 44. 44

  Time 26.11.2009 - 07:13 פורסם ע"י Author BlackxFreeze

  26, כשתסיים את המשחק תבין שהם כן באו בכוונה, כולם, ושכל אחד מהם הוא בעצמו Assassin וככה גם אבא של אציו.

 45. 45

  Time 26.11.2009 - 08:26 פורסם ע"י Author * מסכים עם 45

  מסכים עם 45 אחלה משחק שיחקתי בבוקס!@!?@?!@3.!

 46. 46

  Time 26.11.2009 - 09:56 פורסם ע"י Author Fucile

  ל-44,32 אני יודע שהם באו בכוונה.. ואני יודע שהם אססינים
  (סיימתי את המשחק היום בבוקר) הייתי חייב לסיים אותו.

  אבל לא אבא שלו שלח אותם אלינו.. הם באו על דעת עצמם כי הם יודעים מי אנחנו והם יודעים שאנחנו מתנקשים כמוהם...
  גו'בני לא ידע שהשמן הזה הולך לרצוח אותו.. כול שאר ה-Assassians באו על דעת עצמם כדי לעזור לנו (הם ידעו שגם אנחנו Assassian) ..
  ככה לפחות אני הבנתי.

  איזה משחק כיף זה.. קניתי את כול מה שיש בכול החנויות.
  פתחתי את השיריון של Altair והשגתי את הפטיש של 50 הנוצות.
  זה משחק מזה כיפי :)

 47. 47

  Time 26.11.2009 - 15:15 פורסם ע"י Author * ניצן

  נראה אדיר מחכה לגירסת המחשב =)

 48. 48

  Time 26.11.2009 - 16:35 פורסם ע"י Author * THE WHO

  זה היה אחד מ 2 המשחקים שחיכתי להם למחשב השנה.
  ( השני הוא MW ).
  מקווה שיהיה טוב במחשב בדיוק כמו בקונסולות .
  הוא עדיין ברשימה שלי.

 49. 49

  Time 26.11.2009 - 17:34 פורסם ע"י Author Aldor

  מוזר שבטריילר הזה מראים את אציו לפני שיש לו את החרב שלו ואת החליפה שלו כשהמשפחה שלו מוצאת להורג, כשאין לו שום דרך לברוח מהשומרים. כשבמשחק בעצם הוא כבר עם החליפה והוא שולף עליהם את החרב, אבל אז בורח..

 50. 50

  Time 26.11.2009 - 17:51 פורסם ע"י Author * אחלה סיקור

  אחלה סיקור מחכה בקוצר רוח !!!!

 51. 51

  Time 26.11.2009 - 20:51 פורסם ע"י Author * ל49

  אתה חכם מידי בשבילהם. ]=

 52. 52

  Time 27.11.2009 - 23:33 פורסם ע"י Author * bfFANboy

  מישהוא יכול לומר מה תאריך היציאה למחשב?

 53. 53

  Time 28.11.2009 - 12:32 פורסם ע"י Author killerdragon

  אתה גורם לי לקנא בצורה קשה
  מזל שכרגע יש לי חרא מחשב שלא מריץ AC1
  בדצמבר יקנו לי מחשב חדש ואני יתחיל להלחם בAC
  ואז ישארו לי חודשיים - שלוש לחכות לAC הבא
  בינתיים אני יחרוש עשרות משחקים שפספסתי
  GTA IV
  Prototype
  Call Of Duty Modern Warfare 2
  Wolverine
  ועוד
  ועוד

  נ.ב : Aldor שהגיב כמה תגובות מעלי : הקטעים שרואים שמוציאים להורג את משפחתו נלקחו מהסדרה של AC אם אני לא טועה

 54. 54

  Time 28.11.2009 - 12:39 פורסם ע"י Author killerdragon

  אה כן שכחתי לציין קודם שהחברה תעשה את המשחק הבא כנראה[הם לא הודיעו רשמית] בזמן מלחמת העולם השניה שמשחקים בתור מרגלת

  כי הם מתקדמים בזמן

  הראשון הוא מהמאה ה11 בסביבות
  והשני מהמאה ה15
  השלישי יהיה במלחמת העולם השניה שזה מתאים
  אני אומנם מקווה שהשלישי יהיה בתקופת נפוליאון והרביעי במלחמת העולם השניה

  ומה שיותר כיפי לחשוב זה שסוף סוף יהיה משחק איכותי של ריגול, התנקשות ופארקור במלחמת העולם השניה

 55. 55

  Time 28.11.2009 - 22:37 פורסם ע"י Author Gypsy

  משחק מדהים

 56. 56

  Time 29.11.2009 - 08:34 פורסם ע"י Author Fucile

  ד"א לעורך.. אם שמת לב כשניכנסים לפורום X360 או CS 1.6
  ומעבירים בחצים כתבות ומגיעים לזאתי.. רואים בתמונה את אלתאיר ולא את אציו חחחח תתקנו את זה

 57. 57

  Time 29.11.2009 - 19:34 פורסם ע"י Author * 11111

  משחק מגניב!

  שווה כל שנייה שמחכים להורדה שלו! חחח סתם...

 58. 58

  Time 29.11.2009 - 20:49 פורסם ע"י Author * kokoroko

  54, אני חושב שהמשחק הבא נשחק את דסמונד כשהאנימוס יהיה מכשיר להשגת מידע, ככה שנוכל לשחק במשפר תקופות (אני מאמין שבאנגליה או מקום כזה בעיקר, בגלל משהו שאפשר לגלות במשחק :)) ושלפחות חצי משחק יהיה בתקופה מודרנית

 59. 59

  Time 30.11.2009 - 08:29 פורסם ע"י Author * אביב

  תגידו פירסמו את הדרישות של המשחק למחשב?

 60. 60

  Time 30.11.2009 - 15:37 פורסם ע"י Author killerdragon

  אפשר לשחק את דסמונד גם במשחק הזה
  אחרי שנגמר הAC2 יש כתוביות
  חכו אחרי הכתוביות משחקים את דסמונד והורגים את השומרים של האויבים

 61. 61

  Time 01.12.2009 - 22:54 פורסם ע"י Author * איציק

  יש לי את המשחק

 62. 62

  Time 05.12.2009 - 20:30 פורסם ע"י Author * ירון

  יש לי את המשחק וכמעט סיימתי אותו
  אם מישהו סיים אותו בבקשה שיגיד לי איך משיגים את השריון של אלטייר?
  בבקשה

 63. 63

  Time 19.12.2009 - 17:31 פורסם ע"י Author * שאלה

  מתי גרסת המחשב תצא?

 64. 64

  Time 19.12.2009 - 20:03 פורסם ע"י Author * q.adsnkjjaw

  די די די די איך אני מת כבר לשחק בזה!!!

 65. 65

  Time 21.12.2009 - 13:05 פורסם ע"י Author יובל בירב

  ל- 63:
  במרץ הקרוב

 66. 66

  Time 21.12.2009 - 15:18 פורסם ע"י Author * שון קוטקוב

  הלוואי שיצא למחשב בקרוב, אין לי קונסולות

 67. 67

  Time 28.12.2009 - 22:08 פורסם ע"י Author * סיים ת'משחק

  ל- 62
  אתה צריך לעשות את כל הקברים (יש רק 6- assassin's tomb)
  ואז ללכת לווילה לחדר מאחורי הספריה עם כל הפסלים של האבות של אציו ולפתוח אותם אחד אחד!ps3 שולט!!!!!!!!!!!!!!!

 68. 68

  Time 31.12.2009 - 23:06 פורסם ע"י Author * ZX

  אני מת לשחק את זה ואת 1 אבל המחשב שלי איתי מידי ואין לי XBOS או PS2 בסע......:(

 69. 69

  Time 01.01.2010 - 17:10 פורסם ע"י Author * Sh

  רגע אנחנו לא נהיה אלתאיר יותר אנחנו נהיה אציו?

 70. 70

  Time 01.01.2010 - 20:03 פורסם ע"י Author * היי

  אחי יש לך טעות בתאריך יציאה של המשחק למחשב הוא יוצא ב 5.3.10

 71. 71

  Time 01.01.2010 - 22:26 פורסם ע"י Author * אילון

  איך מורידים.???...????....?.??.....??.

 72. 72

  Time 11.01.2010 - 20:22 פורסם ע"י Author * אנונימי

  (לא קשור) ויגיימס בבקשה תעשו ביקורת ל nba 2k10 אה ואחלה משחק בקשה אני מתלבט אם לקנות ....

 73. 73

  Time 14.01.2010 - 15:42 פורסם ע"י Author * רועי

  הגירסא למחשב יוצאת במרץ השנה נכון?? אני מת לשחק בזה כבר..

 74. 74

  Time 27.01.2010 - 16:24 פורסם ע"י Author * HEL-LO

  המשחק למחשב יוצא בתאריך 5.3.2010 למי שמעוניין לדעת.
  מה שהייתי רוצה לדעת זה אם מוחרים את הגרסה הלבנה השחורה (למי שלא יודע, יש שם משימות בונוס וכאלה) גם בישראל. אני מנסה לברר ובינתיים אני לא יודע.
  אם מישהו יודע, בבקשה שיכתוב פה.

 75. 75

  Time 31.01.2010 - 21:32 פורסם ע"י Author * אחד שיודע

  אחלה משחק! הוא מדהים מבחינת הכלֱ!אני נתתתי לו 96 אבל אחלה סיקור

 76. 76

  Time 23.02.2010 - 17:22 פורסם ע"י Author * ליאור

  אחלה משחק ציון חשבתי שהיה 95 אבל גם 93 לא רע אהבתי רצח את המשחק אין מצב שהוא לא היה אצלי במחשב חחחחח :)

 77. 77

  Time 28.02.2010 - 16:48 פורסם ע"י Author * בן

  יש מולטי ב uplay

 78. 78

  Time 01.03.2010 - 13:41 פורסם ע"י Author * אלון

  וואלה משחק יפה עברתי אותו פעמיים מרב שנהנתי מי שלא שיחק חובה לשחק המשחק הראשון סתם חראטה צודקים

 79. 79

  Time 03.03.2010 - 18:54 פורסם ע"י Author * גיימר1

  המשחק אדיר מת שיצא כבר למחשב

 80. 80

  Time 06.03.2010 - 00:07 פורסם ע"י Author * גכ

  משחק קטלני ויפה איזה מזל שיש לי XBOX 360

 81. 81

  Time 20.03.2010 - 23:49 פורסם ע"י Author * ירדן

  איפו מורידים!

 82. 82

  Time 13.09.2010 - 00:14 פורסם ע"י Author * מייק

  הבחורה שווה בצורה מפחידה... ב׳קשה תגידו לי שהיא מבוססת על מישהי אמיתית... אני נואש!!!

 83. 83

  Time 05.05.2011 - 23:21 פורסם ע"י Author * אוראל

  מישחק בין הטובים ששיחקתי בהם בxbox חבל שאני צריך פריצה לassassins creed brotherhood החדש וחבל שעשו אותו שחובה אם פריצהה

 84. 84

  Time 17.04.2012 - 21:00 פורסם ע"י Author * בוגי ענבים

  ככל שהקונסולה שאתה משחק בה מהירה יותר הדיבוב יותר מתאים לפיות זה לא בהכרח תקלה של המשחק ואין סיבה להוריד נקודות מהציון הסופי בגלל תקלה שנמצאת בקונסולה שלך

 85. 85

  Time   - 6:53 פורסם ע"י Author  

   

יש לך מה להוסיף?תצוגה מקדימה (הסתרהצג)

פרסם תגובה טוען...