הרשמה

Tony Hawk's Pro Skater 5 - משחקנים לדמויות במשחק

טריילר חדש מכיר בפנינו את הסקייטרים, ששיחקו בעצמם בכותרים הקודמים

סדרת המשחקים של טוני הוק נמצאת בסביבה כל כך הרבה זמן שחלק מהשחקנים שלה הספיקו להפוך לסקייטרים מקצועיים ולקבל דמות במשחק

Tony Hawk's Pro Skater 5 עומד להגיע אלינו עוד כחודש, והמעריצים כבר מתחילים לחשוב פעמיים לגביו. הבעיה העיקרית שלו היא שבשביל כותר AAA של הענקית Activision, הוא נראה... די גרוע. אנחנו מנסים להיות גיימרים טובים ולשלוט בשאיפה שלנו לגרפיקה גבוהה, אז בינתיים אנחנו מקווים שהמשחקיות תפצה על כך בגדול. בינתיים, הנה טריילר שמכיר בפנינו חלק מהסקייטרים המקצועיים שמופיעים במשחק, חלקם אף שיחקו במשחקי Tony Hawk הקלאסיים וסגרו מעגל כשהפכו להיות דמות רשמית בסדרה.

עם המשחק החדש והחמישי בסדרה, המטרה היא להחזיר את המשחקיות האהובה ששמה פחות דגש על חוויה מציאותית ויותר דגש על כיף וקומבואים. המשחק יהיה מלא באיזורים רחבים שרק יחכו ליצירתיות שלנו, ויציב עבורינו שורה של משימות ואתגרים הקשורים לניקוד, תרגילים ומהלכים בלתי-אפשריים. כל זה היה קיים במשחקים הקודמים, אז מה חדש?

Pro Skater 5 יהיה המשחק הראשון בסדרה עם חווית אונליין ראויה לשמה: שחקנים יוכלו להצטרף בקלות לחדרי משחק ולהכיר שחקנים חדשים, ללמוד טריקים חדשים וכמובן להתחרות במגוון אירועים ואתגרים. בינתיים עדיין לא קיבלנו את טריילר ההכרזה אבל אנו מצפים שהוא יגיע במהלך החודש הקרוב, ולכל המאוחר בכנס E3 שיתרחש עוד קצת יותר מחודש בלוס אנג'לס.

Tony Hawk's Pro Skater 5 יושק ב-29 לספטמבר עבור ה-Xbox One וה-PS4. גרסאות הדור הקודם (Xbox 360\PS3) יגיעו בתאריך מאוחר יותר ולא יגיעו עם רכיב האונליין.

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י