הרשמה

המשחק Marvel's Iron Man VR מקבל תאריך שחרור חדש

סוני, איפה האירוע לכבוד ה-PS5?!

יגיע ממש עוד פחות מחודש והדמו כבר זמין להורדה

זה לא סוד שתאריך השחרור של מספר משחקי Sony נדחו בחודשים האחרונים, כשיחד עם מגפת הקורונה, הגיעו מספר הודעות כואבות בדבר דחיות. בתחילת אפריל בפוסט של סוני, קיבלנו את הידיעה על דחיית השחרור של The Last of Us Part 2 ושל Iron Man VR, זאת יחד עם החזר כספי מלא. אז בחודש האחרון קיבלנו סוף סוף תאריך חדש ליציאת The Last of Us החדש, זה יחד עם דחייה של כחודש בשחרור Ghost of Tsushima, אבל נשארנו עם מעט מאוד בנוגע לשחרור של Iron Man VR, עכשיו בפוסט חדש בפורום של Playstation המצב השתנה.

אז לפני כיומיים קיבלנו טריילר חדש למשחק Marvel's Iron Man VR, בסוף הטריילר גילינו כי עתיד להגיע דמו לחנות האינטרנטית של Sony, אבל יחד עם זאת, עוד לא קיבלנו תאריך רשמי לשחרור. אתמול שוחרר וידאו gameplay מלא של הדמו ששוחרר על ידי Sony, והיום קיבלנו הכרזה על באנדל חדש של מערכת ה-VR, זאת תגיע יחד עם המשחק ותצא ב3 ליולי.

The Last of Us Part 2 יגיע ב-19 ליוני, Marvel's Iron Man VR ב-3 ליולי ו-Ghost of Tsushima לא הרבה לאחר מכן ב-17 ליולי, לאחר מכן או עדיין לפני אנחנו מצפים לעדכונים חדשים בנוגע ל-PS5 למרות שנכון לכעת, עדיין אין הכרזה רשמית בנוגע לאירוע של Sony במסגרת Summer Game Fest.

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

  1. 1

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להתחיל דיון