הרשמה

המשחק Persona 4 Golden הגיע ל-Steam (עדכון)

I reach out to the truth!

המשחק שוחרר על הפלטפורמה בלי קשר לאירוע עצמו בסופו של דבר.

עדכון (13.6): המשחק הוכרז רשמית זמין לקנייה ב-Steam. המשחק מגיע בגרסה הרגילה וה-Digital Deluxe שתכלול גם את הפסקול של המשחק וספר אמנות דיגיטלי. קצת לאחר היציאה של המשחק על הפלטפורמה הוא גם הוכרז באופן רשמי באירוע ה-PC Gaming Show.

מקורי: אז רק אתמול בבוקר סיפרנו על ההכרזה על ה-PC Gaming Show. בקושי עברה יממה מאז ההכרזה ועושה רושם שכבר קיבלנו את ההדלפה הראשונה מההצגה: בין הסטודיואים שהיו ברשימת המציגים Dontnod, Amazon Games ועוד, אפשר למצוא גם את Sega, כשבאופן אפילו ספציפי יותר, Atlus - הסטודיו שאחראי על משחקים כמו Shin Megami Tensei, Catherine וכפועל יוצא מזה גם סדרת Persona.

ההדלפה בנוגע להגעה של Persona 4 Golden למחשב, הגרסא של Persona 4 עבור ה-PS Vita שיצאה כבר לפני כ-8 שנים, הגיעה הבוקר בציוץ בטוויטר, כאשר Nitomatta, כתבת באתר האינטרנט "Final Weapon", דיברה על הקיום של דף SteamDB עבור המשחק. נציג של האתר בהתחלה אמר כי הדבר אינו מאושר ושכדאי לקחת את הידיעה בערבון מוגבל, אבל בשלב מאוחר יותר של היום, אותו הנציג חזר בו מהאמירה והוסיף גם כי הוא קיבל מידע באופן פרטי בנוגע לרישום ואף אישר כי הרשומה היא עבור Persona 4 Golden. 

גרסאת המחשב אושרה על ידי גורמים נוספים ברשת, האנליסטים Daniel Ahmed ו-Wario64, כאשר Wario64 היה הראשון שהזכיר תאריך יציאה אפשרי, ה-13 ליוני (עוד 3 ימים נכון לזמן הכתיבה), אותו היום של ה-PC Gaming Show. מדליף נוסף בשם SabiWabii שכבר הדליף מידע בעבר, טען כי גרסא כלשהי של Persona 3 תגיע גם כן למחשב. האתר Gematsu אישר את הקיום של Persona 4 Golden עבור המחשב אבל טענו כי לא שמעו דבר על Persona 3 אך לא שללו את האפשרות שלו להגיע למחשב.

Persona 4 Golden נחשבת לגרסה הטובה ביותר של אחד מהמשחקים הטובים בסדרה, והרבה אנשים חיכו לראות מתי המשחק יגיע לאחת הקונסולות הבכירות או למחשב האישי.
מתרגשים לקראת ה-PC Gaming Show? שתפו אותנו!

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י