הרשמה

אחרי ההצלחה של Persona 4 Golden, משחקים נוספים של Sega בדרך למחשב

אני אשמח לרימאסטר של SMT3, תודה.

אחרי שהיינו צריכים להגיע לאמת, מה אנחנו לא רואים מגיע?

Persona 4 Golden, לפני שהגיע למחשב, היה משחק אקסלוסיבי לקונסולה הניידת האחרונה של סוני, ה-Playstation Vita, הקונסולה לא נחלה הצלחה גדולה עבור Sony ומהר מאוד נזנחה כשיחד איתה, גם מספר משחקים שיצאו במיוחד עבורו כמעט ונשכחו. חלקם כבר הגיעו למחשב, אבל מעטים היו באמת מבוקשים כמו P4G, עד שביוני האחרון, גם שחקני המחשב זכו להתכבד באחד ממשחקי ה-JRPG הכי טובים של העשור האחרון.

לאחר ששחקני המחשב זכו סוף סוף לשחק את P4G, המשחק לא מפסיק לקבל אהבה. למען האמת, כל כך הרבה אהבה, שבעקבותיה Sega החליטה להודיע כי משחקים חדשים וישנים עתידים להגיע למחשב האישי. המידע מגיע מ-Q&A בעקבות דיווח המס האחרון של Sega לרבע האחרון לשנת המכירות של 2021, מאותו דיווח למדנו כי Persona 4 Golden הצליח מאוד במערב בחודשיים האחרונים, כמה הצליח? המשחק מכר ב-Steam כחצי מיליון עותקים!

התגובה המלאה של סגן יו"ר Sega, הארוקי סאטומי: "פיתחנו רימאסטר ל-Persona 4 Golden, כותר שבעבר יצא ל-Playstation Vita, ושחררנו אותו דרך Steam בשנה הפיסקלית הנוכחית. בעקבות הביקורות החיוביות במיוחד והמחיר היחסית נמוך, המכירות היו רבות בהרבה מאשר ציפינו בהתחלה. אנחנו נמשיך לפתח ולקדם פורטים למשחקים עבור Steam ופלטפורמות נוספות (ככל הנראה מתייחס ל-Epic, GOG ועוד..). אנחנו כעת מקיימים דיונים עם פלטפורמות שונות עבור משחקים חדשים בעתיד, אנחנו שוקלים מכירה בתנאים רווחיים  עבור כל כותר. ביניהם, הכנת גרסאת מחשב עבור כל כותר במהלך הפיתוח הראשון, עם שחרור לכלל הפלטפורמות באותו זמן".

משחקים שונים של Sega מוצאים את דרכם בשנים האחרונות למחשב, ביניהם גם משחקי Yakuza, שנה שעברה קיבלנו גם משחק Atlus פופולרי נוסף על המחשב (Catherine הקלאסי), אחרי השחרור של Persona 4 Golden נראה כי אנחנו צפויים לקבל עוד הרבה מעבר ואנחנו לא יכולים כבר לחכות למה שבדרך!

האם גם אתם מחכים למשחקים נוספים של Sega על המחשב? איזה סדרה אתם מצפים לראות? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י