הרשמה

המשחק Project Athia יהיה אקסלוסיבי ל-PS5 בשנתיים הראשונות

אבל יגיע גם כן למחשב

אחד מהכותרים שהוכרזו באירוע הראשון של סוני השנה עומד להיות אקסלוסיבי ל-PS5 באופן זמני

אני מסתכל על התאריך עכשיו ואני קצת מתקשה להאמין איך שהזמן טס, ההצגה הראשונה של Sony בקיץ האחרון היתה ביוני, מאז עברו כבר כמעט 6 חודשים, חצי שנה מאז שקיבלנו את ההצצה לאיך שקונסולת ה-Playstation 5 שעכשיו נמצאית בידינו (או לפחות חלקינו). לא מעט משחקים הוצגו באותו אירוע שנשא את השם The Future of Gaming בגאון, לא מעט הכרזות יצאו מהאירוע, אבל משחק אחד שראינו הצצה מאוד קטנה אליו וקיבל שם זמני עם תאריך יציאה לא ידוע: Project Athia.

במהלך האירוע של Sony ביוני, המשחק הוכרז כאקסלוסיבי לקונסולה של Sony, ה-Playstation 5 (המשחק גם יגיע למחשב באותו זמן אך לא יגיע לקונסולות אחרות), הטריילר בנוסף גם הדגיש שהמשחק עוצב עבור הקונסולה, בסוף הטריילר היה רשום כי האקסלוסיביות של המשחק תהיה זמנית בלבד. היום, אנחנו רואים כמה זמן בדיוק המשחק ישאר אקסלוסיבי עבור ה-Playstation 5, בסרטון חדש ש-Sony העלו לרשתות החברתיות שלהם, מוצגים המשחקים החדשים ואלה שצפויים להגיע לקונסולה בעתיד, כשניתן למצוא בין היתר גם את Project Athia יחד עם הכיתוב: "בפיתוח עבור ה-PS5, יהיה זמין במחשב. לא יהיה זמין על קונסולות אחרות לפחות 24 חודשים לאחר תאריך ההשקה."

על המשחק בנתיים ידוע מעט מאוד, מעבר לטריילר הבודד שקיבלנו עבור המשחק שמימנו ניתן רק להסיק מסקנות, לא קיבלנו מידע נוסף מעבר לתיאור קל מאוד בטריילר כי המשחק יתמקד בסיפור והרפתקאת אקשן. מה אתם חושבים על כך בנתיים? האם המשחק מעניין אתכם למרות כמות המידע המזערית שיש לנו עליו? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

  1. 1

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להתחיל דיון