הרשמה

ג'ף קפלן עוזב את Blizzard

הנה לכם כותרת שלא ציפיתם לראות היום!

אחרי כשני עשורים בחברה, Blizzard מודיעה הערב כי ג'ף קפלן עוזב את החברה

ג'ף קפלןהוא השם שכנראה הכי מזוהה עם המשחק Overwatch, כל סרטון עדכון שיוצא למשחק, הסרטון מתחיל בהצגה העצמית: "זה ג'ף קפלן מהצוות של Overwatch", אך לא שמה ג'ף התחיל את הקריירה שלו ב-Blizzard. ב-2002 הוא התחיל את הקריירה שלו בבליזארד כחלק מהצוות של WoW ולאחר מכן החל לעבוד על פיתוח של משחק בשם Titan, לאחר שזה בוטל, לצוות שעבד על המשחק עדיין נשאר הרצון לפתח משחק חדש. בהשראת מה שעבדו עליו עד כה ועם הרצון ליצור משחק מתחרה ל-Team Fortress 2, הצוות בניצוחו של ג'ף קפלן פיתח את אחד מהמשחקים המצליחים של Blizzard בשנים האחרונות, Overwatch.

הערב, אחרי כ-20 שנה בחברה והובלה של הצוות של Overwatch ומשחק ההמשך שלו ב-5 השנים האחרונות, ג'ף קפלן מודיע על הפרישה שלו מ-Blizzard במכתב שמתפרסם הערב באתר של Blizzard ובו נכתב כך:

שלום לקהילת Overwatch,

אני עוזב את Blizzard Entertainment אחרי 19 שנים מדהימות.

זהו באמת היה כבוד רב לזכות בהזדמנות לעבוד על עולמות וגיבורים עבור קהילה להוטה לא פחות. אני רוצה להביע את הכבוד העמוק שלי לכל העובדים ב-Blizzard שתמכו במשחקים שלנו, הצוותים שלנו והשחקנים. אבל אני רוצה לומר תודה מיוחדת למפתחי המשחקים עבור המפתחים הנהדרים שחלקו עימי את המסע הזה.

אף פעם אל תקבלו את העולם כמו שהוא נראה לנו. העזו תמיד לראות אותו בתור מה שהוא יכול להיות. אני מקווה שתעשו את אותו הדבר.

GG, ג'ף קפלן

העזיבה של קפלן מגיעה במהלך הפיתוח של ההמשך המצופה ל-Overwatch ואותו יחליף אארון קלר, את המכתבים של קפלן ושל אארון תוכלו לקרוא במלואם בבלוג של Blizzard. בנתיים אנחנו עוד לא יודעים הרבה יותר מדי על Overwatch 2, או מתי המשחק אפילו עתיד לצאת, אבל כל מה שנותר לנו לעשות כרגע הוא לשבת ולחכות לחדשות נוספות. מה דעתכם העזיבה של ג'ף קפלן אומרת על העתיד של המשחק? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י