הרשמה

משחק ה-Dragon Age הבא ייקרא Dragon Age Dreadwolf

והבטחה ליותר מידע במהלך השנה

בין הכותרים הפופולרים של BioWare בשנים האחרונות ניתן למצוא את סדרת Dragon Age, ועכשיו למשחק הרביעי יש שם!

BioWare ידעה שנים טובות יותר. זה נאמר כמובן בלשון המעטה, היות והיה רושם במשך תקופה שאם משהו יכול להשתבש אצל המפתחת, הוא ישתבש בצורה קולוסאלית. אבל יחד עם זאת, לאחרונה עושה רושם שהמפתחת חוזרת לעמוד על הרגליים, כשבזמן שאנחנו עדיין מנסים לשכוח את זוועות Mass Effect Andromeda ו-Anthem, המפתחת לא יושבת בחיבוק ידיים וכבר עובדת על משחק ה-Mass Effect הבא, אבל לא לפני שהיא תביא לנו את Dragon Age 4 שהיום גם מקבל שם רשמי.

השם של המשחק הוא Dragon Age Dreadwolf, כשבבלוג של BioWare נכתב: "Solas, the Dread Wolf", לאחר מכן אמרו כי עצם האזכור של סולאס בהקשר לשם של המשחק נותן להם כמות אפשרויות כמעט אין סופית בנוגע להיכן שהעלילה יכולה ללכת, אבל במרכז תמיד יימצא השחקן. בנוסף נכתב שאנחנו עתידים לקבל עוד פרטים על המשחק כבר השנה: "אנחנו חושדים שיש לכם כבר שאלות והן ייענו בזמן המתאים. המשחק אמנם לא ישוחרר השנה, אבל אנחנו מתקרבים להרפתקה הבאה - תהיו בטוחים שסולאס מניח את החתיכות שלו על הלוח בזמן שאנחנו מדברים. זה כל מה שיש לנו עבורכם כעת, אבל אנחנו מקווים שידיעת השם של המשחק הציתה התעניינות מסוימת לקראת מידע נוסף שנכריז עליו השנה!"

נכון לעכשיו חוץ מטיזרים ושם המשחק, אין לנו שום מידע קונקרטי בנוגע למשחק, כשכל שנותר הוא לשבת ולהמשיך לחכות. מה דעתכם על ההכרזה הזאת? מחכים למשחק הבא בסדרת Dragon Age? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י