הרשמה

קבלו הצצה ראשונה ל-Cyberpunk: Edgerunners

לא ידעתי שאני צריך Deathcore באנימה הזאת, תודה Trigger.

אחרי שלפני קצת פחות מחודש קיבלנו טיזר למה שיצא היום, הנה הצצה ראשונה לאנימה של Cyberpunk: Edgerunners

על הליך ההיסטוריה של Cyberpunk 2077 אפשר לכתוב מאמרים שלמים, אבל אנחנו פה כדי לדבר על החגיגה הבאה שמגיעה מבית Trigger, הסטודיו שאחראי על אנימות כמו Kill La Kill, Darling in the Franxxx, Kiznaiver, Little Witch Academia, Promare ועוד אחרות. אחרי שבחודש שעבר קיבלנו הצצה קטנה במיוחד לסדרה Cyberpunk: Edgerunners, היום אנחנו מקבלים טריילר, סצנת אקשן והצצה מאחורי הקלעים של האנימה!

הטריילר הוא אמנם באורך של קצת יותר מדקה, אבל מצליח להציג לא מעט, כמו כמה שוטים יפהפיים של העיר Night City בצורת האנימה שלה, קרבות עם רובים ושיפורי גוף רובוטיים יחד עם פסקול שנשמע פשוט מהמם. האנימציה המדהימה של Studio Trigger מוצגת לראווה והיא לא פחות ממה שצפוי מסטודיו בסדר גודל שלהם. על פי מה שנאמר ב-Inside Look שיצא יחד עם הטריילר הסטודיו אהב מאוד את המשחק ואת האווירה שהוא הצליח להעביר, לכן ניתן להבין שהאנימה עומדת להיות מושקעת במיוחד, מה שישאיר אנשים כמוני שאוהבים את העבודה של הסטודיו חסרי סבלנות עד שהיא תצא באופן רשמי. בנוסף, אנחנו מקבלים הצצה קלה לחלק מקאסט הדמויות של האנימה ב-Inside Look כך שאם אתם רוצים להגיע לאנימה בלי ספוילרים קלים, אציא לכם לחכות בסבלנות.

Cyberpunk: Edgerunners צפויה להגיע ל-Netflix בסטפמבר הקרוב. האם גם אתם מחכים בחוסר סבלנות לאנימה? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י