הרשמה

קרונוס יחכה: Hades 2 יצא לגרסת Early Access בשנה הבאה ומקבל חלון יציאה

ההמשך למשחק הRoguelike המצויין מגיע באיחור קל, אך כבר מתחייב לחלון יציאה

שנה הבאה מחממת מנועים

למרות שהשנה האחרונה סיפקה לנו מספר משוגע של משחקי ענק - מעטים המשחקים שהתקרבו לתופעה שהייתה Hades. משחק האינדי של Supergiant Games יצא במקור כבר ב-2018 כגרסת Early Access אקסקלוסיבית ל-Epic Games Store, אך רק לאחר שנתיים קיבל את היחס הראוי לו כשיצא ל-Nintendo Switch שם קיבל תשבוחות ממבקרים, אהבה מהמעריצים ומאיתנו את כותרת המשנה אולי הטובה ביותר. משחק ההמשך שהוכרז בשנה שעברה תמיד נשאר אצלנו בראש במהלך השנה, וכעת סוף-סוף נחשף עליו מידע ראשוני.

המשחק, שבתחילה נרמז שיצא כבר בשנה הנוכחית, יגיע בסופו של דבר ברבע השני של שנת 2024. המשחק יושק שוב כגרסת Early Access כמעט מלאה, כשהעדכונים בינה לבין המשחק המלא צפויים להיות כמו במשחק הראשון - שם כמעט הכל כבר היה בפנים. החברה הבטיחה שהעדכונים הפעם יתעסקו בסיום של הסיפור ובשדרוג הקשרים בין הדמויות ובהכרת דמויות חדשות, כך שאנחנו צופים עוד משחק מלא בחן ואישיות חזקה בה מתאהבים בקלות בפרצופים השונים שתפגשו בשאול. המשחק יגיע הפעם גם ל-Epic Games Store וגם ל-Steam באותו היום, כך שאפשר לשער שגם לקונסולות המשחק נמצא בפיתוח ויגיע אליהם לאחר מספר חודשים.

כאמור, המשחק צפוי כעת לצאת בין חודשים אפריל ליוני של השנה הבאה, ולספק כמעט את החוויה המלאה למרות שיושק ככותר Early Access. מחכים כמונו למשחק? צופים לראות גם טריילר בטקס משחקי השנה בקרוב? דברו איתנו בתגובות.

דור קציר - כתב תוכן

דור קציר - כתב תוכן

משחק על: Xbox Series X, Nintendo Switch, PS3, Wii U

בחיים לא תנצחו אותי ב:Mario Kart והמולטיפלייר של Uncharted 3

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Ratchet & Clank 3 ולגו באטמן

כשאני לא משחק אני: מכין קפה

מסר לעולם: תחייכו, זה לא עולה לכם כסף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  10:46 19.09.2023 | מסע נוסטלגי מסע נוסטלגי (אורח)

  האדס הוא בהחלט אחד המשחקים שאני מעדיף על הסוויץ יותר מכל פלטפורמה אחרת

 2. 2

  11:00 19.09.2023 | TheFunalyzer TheFunalyzer

  המשחק שאני הכי מחכה אליו כרגע

 3. 3

     | פורסם ע"י