הרשמה

דיווח: Metal Gear Solid Delta יידחה ל-2025, מחיר גרסת האספנים הודלף

הרימייק המצופה של קונאמי ככל הנראה יידחה ולא ייצא ב-2024 כפי שהוכרז בעבר. מחיר גרסת האספנים של המשחק יעמוד על כ-200 דולר

אין יותר מבואס ממני לשמוע על הדחייה הזאת, אבל אולי זה לטובה

כל כך קיוויתי שלא לראות הודעה תחת הכותרת "דחייה" בכל מה שקשור ב-Metal Gear Solid Delta, אבל הנה אנחנו כאן מדווחים על שמועה חדשה הטוענת שהמשחק לא ייצא השנה כמו שהובטח, אלא יידחה לשנת 2025. מקור הדיווח הוא בחור המזוהה באינטרנט תחת השם billbill-kun המתחמה בהוצאת נתונים מאתרים שונים ברשת, כשברוב הפעמים הדיווחים שסיפק עד היום אומתו והתבררו כנכונים.

למי מכם שפחות בקיא בנושא, חשוב שתכירו ותמתגו כבר מעכשיו את Metal Gear Solid Delta כאחד מהרימייקים השאפתניים ביותר שראינו מזו תקופה, רימייק שהולך להפיח חיים חדשים ב-Metal Gear Solid 3, שיצא לראשונה בשנת 2004 ונחשב לאחד מהמשחקים המוערכים והמעוטרים ביותר שיצאו אי-פעם, ורק במקרה המשחק האהוב עליי באופן אישי בכל הזמנים.

מאז חשיפת הטריילר הראשון לרימייק המרשים הזה בשנה שעברה, שירוץ כולו על Unreal Engine 5 ויציע חווית משחק משופרת שתהפוך את המשחק המקורי למודרנית ומותאמת לימינו, אין רגע של מנוחה וציפייה לקראת הכרזה חדשה אודות המשחק. נכון לרגע זה ועל-פי דיווחים שונים, המועד הנוכחי שבו אמורים להיחשף פרטים חדשים אודות המשחק עתיד להיות להיות על אירוע החשיפה השנתי והחגיגי של אקסבוקס, שיתקיים ביום ראשון הבא, אמנם ייתכן שייחשף קודם לכן במסגרת אחד מאירועי החשיפה האחרים שמתקיימים החודש.

במסגרת החשיפה אנחנו עתידים לקבל פרטים חדשים אודות המשחק עצמו (עד כה קיבלנו טריילר סינמטי וטריילר שמציג את הסביבות השונות והמרהיבות של המשחק שרצות כולן כאמור על-גבי Unreal Engine 5), זאת כמובן בהנחה והוא אכן יופיע באירוע, וכמו כן גם את תאריך ההשקה שלו. נכון לרגע זה ועל-פי ההדלפה תאריך ההשקה שנצפה למשחק הינו 31/12/25, מה שכאמור עשוי להעיד על כך שהמשחק אכן עתיד לצאת בשנה הבאה.

לצד הדיווח על הדחייה עצמה התקבל דיווח נוסף שטען שהמשחק יזכה לקבל גרסת אספנים חגיגית שתעלה כ-200 דולר, זאת לצד גרסת הבסיס של המשחק שתעלה כמו רבים ממשחקי הדור הנוכחי כ-70 דולר. המשחק עצמו עתיד לצאת לקונסולות ה-Playstation 5, Xbox Series X/S ולמחשב האישי.

מה דעתכם? האם אתם מחכים בכיליון עיניים לריימיק? ספרו לנו בתגובות למטה!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

רועי האן - כתב תוכן

רועי האן - כתב תוכן

משחק על: Meta Quest 2, Nintendo Switch, PS5, 3DS, PC, Steam Deck

בחיים לא תנצחו אותי ב: קרב קוויקסקופ במפה Rust של MW2 המקורי

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Metal Gear Solid 3

כשאני לא משחק אני: מרכיב איזה מחשב כנראה

מסר לעולם: אל תנענע אותי, אני לא מטרונום

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י