הרשמה

החדשות על GTA VI למחשב יגיעו ״בבוא העת״

המשחק מתקרב אבל עדיין ללא חדשות למחשב

שחקני מחשב יצטרכו להמשיך להמתין

השבועות לקראת השקת GTA VI עוברים להם לאט לאט ועל אף שהם מתקדמים, אין לנו המון מידע חדש על המשחק. החדשות האחרונות שקיבלנו על המשחק היו מעודדות ודייקו את חלון ההשקה שלו לעבר סוף 2025 שנמצא עדיין שנה וחצי לפנינו. אך למרות ההתקדמות שהמשחק עובר ועם מידע חדש שנמצא מעבר לפינה, ישנן עוד המון שאלות לגביו כשאחת המרכזיות היא השאלה לגבי השקתו של GTA VI למחשב והאם זה יקרה במועד ההשקה הראשוני.

כזכור, כש-Rockstar חשפה את GTA VI היא הכריזה שהוא יגיע לקונסולות ה-Xbox וה-PlayStation ללא שום מילה על השקה למחשב. Rockstar נוהגת בשנים האחרונות להשיק את המשחקים שלה קודם כל לקונסולות ורק אז למחשב, ראינו את זה עם GTA V שהגיע למחשב כשנה וחצי אחרי ההשקה המקורית שלו ועם Red Dead Redemption 2 שהגיע אחרי טיפה יותר משנה ממועד ההשקתו. כדי לתת טיפה מידע חדש על המשחק ולשמור על עניין סביבו, קיים מנכ״ל Take Two שמחזיקה בבעלות Rockstar ראיון שנתן כמה ציטוטים מעניינים.

במהלך הראיון שטראוס זלניק (Strauss Zelnick) אמר של-Rockstar: ״יש גישה לפלטפורמות שראינו בעבר, והן יפרסמו עוד חדשות בבוא העת". לטענותו, צריך "להיות איפה שהצרכן נמצא" כשהוא מוסיף ״שהיסטורית החברה הזאת [Rockstar] פנתה לצרכנים בכל מקום שהם נמצאים ובכל פלטפורמה הגיונית.״ קשה להבין למה בדיוק זלניק התכוון כשנדמה שהוא נתן ראיון שיצר יותר שאלות מתשובות אבל מה שאפשר להבין מבין השורות זה שככל הניראה ו-Rockstar תמשיך באסטרטגיית ההשקה שראינו עם משחקיה האחרונים כשהחדשות על ההשקה למחשב יגיעו מאוחר יותר, יכול להיות שגם רק לאחר השקת GTA VI לקונסולות.

מה דעתכם על הראיון של זלניק? חושבים ש-GTA VI יגיע למחשב בהשקה? ספרו לנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

רועי באלוה - עורך תוכן

רועי באלוה - עורך תוכן

משחק על: PC, PS5, Xbox Series S

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: FPS ומשחקי Co-Op

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit 2

כשאני לא משחק אני: כנראה שובר או מרכיב משהו

מסר לעולם: כל מה שעשיתי זה ניסיתי לחסוך טיפה לפנסיה

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י