הרשמה

דיווח: Black Ops 6 יהיה הרחבה נוספת ל-Call of Duty HQ

על פי מאגר המידע של Steam, המשחק סווג כהרחבה

דברים טובים נגמרים מהר?

אחרי שנים שבהן קיבלנו משחק Call of Duty מלא בכל שנה, קיבלנו ב-2020 את Warzone שהתחיל כמצב באטל-רויאל צדדי והתפתח מהר מאוד לאחד המשחקים הכי פופלאריים בעולם עם מיליוני שחקנים והכנסות שוברות שיאים. ההצלחה האדירה של Warzone התחילה כדור שלג שעוד מתגלגל ומעביר את סדרת משחק Call of Duty שינוי גדול. אחד מאותם שינוייים שקיבלנו הוא ההשקה של Call of Duty HQ שהוא סוג של מרכז היקום-גיימינג של Call of Duty שכל התוכן החדש יושק אליו. Modern Warfare 3 שהושק בסוף 2023 היה מתוכן בהתחלה לצאת כהרחבה ל-Modern Warfare 2 אבל בסוף הוחלט שיהיה משחק ״מלא״ בפני עצמו, אלא שבפועל הוא יצא עם מעט תוכן יחסית והוא הצטרף ל-Call of Duty HQ.

בעוד שהרבה שחקנים שכחו כבר מהסיפור של MW3 וכל העיניים נעוצות ב-Black Ops 6 שצפוי להחזיר אותנו למלחמת המפרץ, ניראה שגם הוא יכנס כהרחבה ל-Call of Duty HQ. משתמש רדיט בשם Mysterious_Ad7559 שחפר מעט במאגר הנתונים של Steam זיהה כי Black Ops 6 צפוי להיות גם הוא ״הרחבה״ כשהוא סווג ב-Steam תחת קטגוריית DLC. נכון לעכשיו אנחנו לא יודעים כמה זמן משחק נקבל ממצב הסיפור של Black Ops 6 ואיזה עוד תוכן נקבל איתו, אנחנו מקווים שעל אף סיווג המשחק כ-DLC נקבל תוכן למשחק מלא שיצדיק את תג המחיר שהוא ידרוש שככל הניראה יעמוד על 70$. יש אפשרות שסיווג המשחק כ-DLC הוא רק עניין טכני של Steam כדי להוסיף את התוכן ל-Call of Duty HQ כשבפועל התוכן שיצטרף יהיה משחק מלא. אבל בשביל זה נצטרך לחכות ולגלות.

Black Ops 6 will be another “DLC” download for the Call of Duty HQ app, same as MWIII
byu/Mysterious_Ad7559 inblackops6

יש לנו עוד הרבה שאלות, כשנקבל פרטים נוספים על Black Ops 6 מיד לאחר אירוע ה-Xbox Showcase שיערך ביום ראשון הבא במסגרת אירוע ייעודי עבור המשחק.
מה דעתכם על Black Ops 6? מאוכזבים שהוא חלק מ-CoD HQ? ספרו לנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

רועי באלוה - עורך תוכן

רועי באלוה - עורך תוכן

משחק על: PC, PS5, Xbox Series S

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: FPS ומשחקי Co-Op

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit 2

כשאני לא משחק אני: כנראה שובר או מרכיב משהו

מסר לעולם: כל מה שעשיתי זה ניסיתי לחסוך טיפה לפנסיה

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י