הרשמה

נינטנדו: "ל-Wii U יש עוד חיים ארוכים לפניה"

משחקים חדשים שהוכרזו לאחרונה עשויים להציל את הקונסולה המדשדשת

חברת נינטנדו השיקה את קונסולת ה-Wii U לפני יותר משנה וחצי, ועד היום היא מתקשה עם נתוני המכירות הנמוכים. לצורך השוואה, ה-Wii U מכרה עד היום כ-6.2 מליון יחידות בכל העולם בזמן שה-PS4 הגיעה ל-7 מליון יחידות בשליש מהזמן. בזירת השמועות כבר מדברים על הקונסולה החדשה שתחליף את ה-Wii U: מפלצת גיימינג עם חומרה דומה לזו של ה-PS4, שתתמוך במשחקי Wii U ותאפשר תמיכה גדולה יותר של מפתחי צד-שלישי. לפחות על הנייר, יש בקונסולה הזו את הטוב מכל העולמות.

אך בינתיים, נשיא נינטנדו באמריקה, רג'י פיל-איים (Reggie Fils-Aime) אומר דברים אחרים לגמרי. בראיון לאתר Kotaku, פיל-איים אמר כי "ל-Wii U יש עוד חיים מאוד ארוכים לפניה". פיל-איים הסביר כי הוא לא מעוניין "להתחיל מחדש" או להוציא קונסולה נוספת כל כך מוקדם במחזור החיים של ה-Wii U. "יש [ל-WiiU] הרבה תוכן מצוין שיעזור להגדיר את הפלטפורמה. בשבילנו, אנחנו חושבים שה-3DS הוא דוגמא טובה. זה לא היה רק ההוזלה במחיר. היו לו גם תכנים מעולים שהתחילו עם Mario Kart 7 ו-3D Land."

הטענה המרכזית נגד ה-Wii U עד כה היתה שפשוט אין מספיק משחקים בולטים לקונסולה, אך לפי מסיבת העיתונאים של נינטנדו ב-E3 מוקדם יותר החודש - המצב הזה הולך להשתנות בקרוב. אולם, לצד הכרזות מלהיבות כמו Legend of Zelda ו-Xenoblade Chronicles X, נינטנדו לא הכריזו על הוזלה במחיר ה-Wii U. אז מה דעתכם? האם המשחקים החדשים שבדרך יכולים להציל את הקונסולה ולתת לה עוד כמה שנים טובות, או שאולי עדיף שנינטנדו תתקדם כבר עם הקונסולה הבאה?

תגובות

  1. 1

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להתחיל דיון