הרשמה

ה-"Outriders Broadcast" הוכרז, יציג מידע חדש לגבי המשחק בכל חודש

משחק היריות של Square-Enix ו-People Can Fly מקבל את אור הזרקורים!

הביטול של אירועי גיימינג חשובים הוביל להחלטה על קיום הפורמט הזה, מוסרים מהחברה

חברת Square-Enix מכריזה היום על ה-"Outriders Broadcast", תוכנית חודשית שתציג פרטים חדשים לגבי המשחק Outriders שצפוי לצאת בסוף השנה הנוכחית. בכל תוכנית אנחנו נזכה לראות עוד פרטים לגבי העולם של המשחק, וכן גם קטעי משחקיות הכוללים את היכולות השונים של החיילים השונים במשחק, עדכונים לגבי הפיתוח של Outriders ועוד. 

הפרק הראשון של המשחק צפוי לצאת בחמישי הקרוב, ב-28 במאי בשעה 19:00 שעון ישראל בערוץ ה-Twitch של Square-Enix. יחד עם ההכרזה על הסטרים, זכינו גם לשמוע כמה מילים מבארטק קמיטה, מנהל הקריאייטיב ב-People Can Fly: "בגלל כל המצב המוזר הזה שקורה בעולם שלנו, אנחנו החלטנו לתת עדיפות לביטחונם של אנשינו, כשכל 250+ אנשי הצוות שלנו עבדו מהבית ונשארו בריאים. אנחנו עדיין עובדים מאוד קשה על הפיתוח של Outriders ועדיין מכוונים ליציאה של המשחק בתקופת החגים של 2020". בהתייחסות לבחירה של קיום הפורמט המיוחד, קמיטה אמר: "עם הביטול של חלק מהאירועים הגדולים ביותר בגיימינג השנה, חיפשנו דרך לשתף חדשות בנוגע ל-Outriders ואנחנו לא יכולים לחכות ולגלות לכם מה אנחנו עושים בכל חודש עם ה-Outriders Broadcasts".

Outriders, למי מכם שלא מכיר, הוא משחק היריות החדש של חברת People Can Fly, האחראים בין היתר על Bulletstorm והמפתחים ב-Square Enix External Studios (שהביאו לנו את Sleeping Dogs). המשחק צפוי לצאת בתקופת החגים של השנה (אזור אוקטובר עד דצמבר), והוא היה בין המשחקים הראשונים שהוכרזו לקונסולות הדור הבא. המשחק צפוי לצאת לקונסולות ה-PS5, Xbox Series X ה-PC וכן גם ל-PS4 וה-Xbox One.

הולכים לצפות בשידורים? ספרו לנו בתגובות!

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS4, Nintendo Switch

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Super Smash Bros Melee.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: תחתרו לעשות את מה שאתם אוהבים ותהיו נחמדים אחד לשני, זה משתלם בסוף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

 1. 1

  00:08 26.05.2020 | elad9219 elad9219

  נראה משחק מעניין, אחלה חברה Square Enix.
  איך אני זוכר את Bulletstorm, ממש אהבתי את המשחק הזה, אחד המקוריים. חבל שלא עשו לו המשך.

 2. 2

     | פורסם ע"י  

   

יש להתחבר כדי להגיב בדיון