הרשמה

גרסאות האספנים של Ubisoft באנגליה לא יכילו דיסק

מופתעים? גם אנחנו (מעט...)

Ubisoft הודיעה כי הגרסאות אספנים למשחקים הקרובים שלה ל-Xbox יגיעו ללא דיסק.

עם השנים אנחנו ערים להתקדמויות טכנולוגיות, חלקן כל כך משמעותיות שהן משפיעות על תרבות הצריכה שלנו, במיוחד כשמדובר לצורה בה אנחנו צורכים אותה. בתחום המוזיקה, השינוי מורגש בצורה קיצונית כבר שנים, ירידה חדה במכירות דיסקים ותרבות הצריכה באינטרנט הביאה לא רק לשינויי פורמט, היא הביאה גם לצורה בה אנחנו צורכים אותה, בהתחלה זה עבר לקבצים ומשמה הגענו לשירותי Streaming. השינוי הזה מגיע גם כן לתעשיית המשחקים, יחד עם הכניסה של שירותים כמו Steam ב-2003, איבדנו את הצורך האמיתי בדיסק פיזי במחשב האישי ובשנתיים האחרונות, שירותים כמו Stadia שמאפשרים Streaming של משחקים החלו להופיע, אבל האם גם בקונסולות איבדנו כבר את הצורך בדיסק פיזי של המשחק? לפי Ubisoft, יכול להיות שכן.

אז הנה חדשה קצת משונה: Ubisoft הודיעו כי גרסאות האספנים של המשחקים הבאים שלה (Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 ו-Watch Dogs: Legion) ל-Xbox לא יגיעו עם דיסק, במקום הן יגיעו עם קוד על מנת לעשות Redeem למשחק בחנות הדיגיטלית של מיקרוסופט. אבל האם הדבר תקף גם לגרסאות ל-Playstation? ובכן, לא, גרסאות האספנים ל-Playstation יגיעו עם דיסק כמו שאנחנו רגילים. Ubisoft לא טרחו עדיין להגיד מדוע הגיעו להחלטה הזאת, אבל הם אישרו כי השינוי הזה לא תקף מחוץ לאנגליה כרגע (ספציפית אישרו כי הדבר לא ישפיע על הגרסאת אספנים בצפון אמריקה). צריך לציין שככל הניראה שהשינוי לא יגיע גם לארץ אך זה יכול להשתנות, תלוי מאיפה הייבואן בארץ יביא את גירסאות האספנים.

כצפוי, לא כל השחקנים קיבלו את החדשות בצורה טובה, מרבית התגובות שהצלחתי להיתקל בהן ברשת לנושא היו ברובן מאוד ציניות, כאשר הרוב הדגישו כי אספנים כנראה אוספים גם דברים כמו דיסקים והדגישו שהגרסאת אספנים מגיעה יחד עם קופסאת מתכת לדיסק. השינוי אומנם חד אבל לא לחלוטין לא מובן, כאשר אפילו יצרניות הקונסולות יתחילו לשווק גרסאות דיגיטליות לקונסולות שלהן בדור הקרוב.

האם אתם מחכים למשחק? מתכננים לרכוש את גרסאת האספנים של המשחק ותוהים עם השינוי ישפיע גם על הרוכשים בארץ? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות.

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

 1. 1

  17:40 24.08.2020 | MrIGM MrIGM

  גועל נפש, אם מישהו ירצה לקנות קוד הוא יקנה קוד ויזמין את החפצים של הקולקטורס אדישין בנפרד מאמזון.
  מנסים לחסוך עלויות על חשבון המשתמשים שלהם.

 2. 2

  21:01 24.08.2020 | WarFox89 WarFox89

  מי הדינוזאורים שצריכים דיסקים היום ? *FACEPALM*

 3. 3

     | פורסם ע"י  

   

יש להתחבר כדי להגיב בדיון