הרשמה

משחקי ה-PS Plus לחודש אוקטובר ל-Playstation 4 נחשפו

פעם אחרונה לפני יציאת ה-Playstation 5!

תהיו ערפדים במאה הקודמת, או תשתתפו במירוצים בעולם התחתון, אלו הם המשחקים למנויי PS Plus לחודש אוקטובר!

בפעם אחרונה לפני השקת הקונסולה החדשה אנו מקבלים מסוני את המשחקים החודשיים של PS Plus! אז אחרי שבאוגוסט קיבלנו את Fall Guys ששבר שיאי הורדות ואת יחד עם Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. בחודש האחרון קיבלנו את PUBG ואת Street Fighter V, שניים מהמשחקים הפופולרים ביותר בסוגתם, החודש אנחנו מקבלים שני משחקים מעניינים במיוחד לכבוד סוף הדור הקונסולות הנוכחי!

Need for Speed Payback

משחק המרוצים מ-2017 יחולק למשתמשי Plus החודש. ברוכים הבאים לעולם הפתוח של Fortune Valley, הגרסא של המשחק ללאס וגאס. טיילר מורגן, כוכב עולה בסצינת מרוצי הרחוב, רוצה לנקום ב-The House, קרטל מרושע אשר שולט בבתי הקזינו בעיר אשר בו מעורבים שוטרים ופושעים. השחקן ישלוט ב-3 דמויות שונות שאיתן יקח משימות, אתגרים ורכבים.

Vampyr

בנוסף ל-Need For Speed Payback, החודש יחולק גם משחק התפקידים של היוצרים של Life Is Strange. ג'ונת'ן רייד (Jonathan Reid), דוקטור במקצועו, חוזר ללונדון אחרי המלחמה הגדולה (מלחמת העולם הראשונה) ב-1918 כאשר המדינה מוכה על ידי מגפת השפעת הספרדית. הרחובות של לונדון מלאי מחלות, אלימות ופחד, בעיר הרפאים הזאת מסתובב איום אחד מרכזי, ערפדים. בתוך כל הבלאגן, מתעורר ג'ונת'ן מקבר אחים כאשר הוא מגלה כי הוא עצמו הפך לערפד. לאורך המשחק, ג'ונת'ן יעזור לשלל דמויות אבל בסופו של דבר, כאשר יאלץ לספק את תאבונו הוא יאלץ להחליט, את מי הוא הורג עכשיו?

אלו הם המשחקים שיחולקו למשתמשי PS Plus החודש, בנתיים, המשחקים של ספטמבר, PUBG ו-Street Fighter V יהיו זמינים להורדה למשתמשי PS Plus עד ה-5 לאוקטובר.
מה דעתכם על משחקי החודש? ספרו לנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י