הרשמה

היה שלום: באופן רשמי, אירוע E3 לא יתקיים יותר

ובאיזשהו מקום, קצת כואב לי אפילו לכתוב את זה

אחרי דעיכה עד גסיסה ושמועות במשך תקופה ארוכה למדי, באופן רשמי, E3 כבר לא יחזור.

הכותרת אינה משקרת כלל, הכנס שבמשך שנים היה האירוע המרכזי של תעשיית הגיימינג, שכל המפיצות הגדולות הכריזו על המשחקים והמוצרים הכי חדשניים שלהם, אחרי שנים של דעיכה וירידה בפופולריות שלו לטובת אירועים דיגיטליים, רשמית אינו עוד. היום באופן רשמי ה-ESA (ראשי תיבות של Entertainment Software Association) הודיע דרך ה-Wall Street Journal כי "אחרי יותר משני עשורים של אירוח האירוע שהיה המרכזי עבור תעשיית המשחקים הגלובלית, האירוע לא יתקיים עוד".

הציטוט בכתבה המשיך כך: "אנחנו מכירים את כלל התעשייה, שחקנים ויוצרים, לכולם יש תשוקה עבור E3. אנחנו חולקים את התשוקה הזאת. אנחנו יודעים שזה לא קל להיפרד מאירוע כל כך אהוב, אבל זוהי ההחלטה הנכונה בהתחשב בהזדמנויות שניתנו עבור התעשיה שלנו לתקשר עם קהל המעריצים." אציין שהדעיכה של האירוע החלה עוד לפני הקורונה, ב-2019 סוני כבר הודיעה שהיא לא תיקח חלק באירוע האהוב על מנת למצוא דרכים חדשות לתקשר עם הקהל שלה, הקורונה העבירה את כולם למתכונת דיגיטלית מה שגרם ל-E3 להפוך לעוד פחות רלוונטי עד להודעה הרשמית היום.

לא נשקר, זה אירוע קצת עצוב. בכל שנה היינו מקיימים את חדר המצב שלנו שהתמקד ב-E3 ובמסיבות העיתונאים שלו ובעוד שאנחנו נמשיך לסכם את אירועי הקיץ כמו שהיינו עושים בעבר, זה קצת חבל שחדר המצב המסורתי שלנו של E3 כבר לא יהיה רלוונטי יותר. בנוסף, E3 הביא לנו כמה רגעים אדירים. שמואל יסכם לכם כמה מהרגעים האהובים עליו בכתבה שתעלה בהמשך השבוע.

להתראות E3, ותודה על הדגים.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י