הרשמה

המשחק הכי נמכר באמאזון לשנת 2018 הוא... Super Smash Bros. Ultimate?

רגע, מה? המשחק לא יצא עדיין...

המשחק שיוצא בדצמבר עקף משחקים כמו God of War ו-Far Cry 5

לפי חברת אמאזון, בקטגורית משחקי וידאו (כולל גם מוצרים נלווים בנושא כמו כרטיסי קניות בחנויות הדיגיטליות של סוני ומיקרוסופט), משחק הוידאו הנמכר ביותר לשנת 2018 הוא לא אחר מאשר Super Smash Bros. Ultimate, משחק שאפילו לא יצא עדיין (צפוי לצאת רק בסוף השנה). משחק הקרוס-אובר של נינטנדו עקף משחקים אחרים שכבר יצאו השנה כמו God of War המצוין, Dragon Ball FighterZ ו-Mario Kart 8 Deluxe שלמרות גילו המופלג עדיין נמכר בכמויות. 

כפי שציינו בידיעה באתר Comicbook, יש כאן שני דברים שכדאי לקחת בחשבון: הדבר הראשון הוא שאמאזון מחשבת מכירות של המשחק לפי פלטפורמה, כלומר משחקים כמו Far Cry 5 ו-Monster Hunter World נספרו לפי פלטפורמה ולא לפי המשחק עצמו. כתוצאה מכך, משחקים שהם אקסקלוסיבים לפלטפורמה אחת מקבלים עדיפות אצל אמאזון ברשימה הזו (אין פיצול של הכותר על פני פלטפורמות). הדבר השני הוא שבעוד שאמאזון היא קמעונית משחקי וידאו לא קטנה, היא לא היחידה - כלומר, זה לא אומר שהמשחק הוא המשחק הכי נמכר בשנת 2018 באופן כללי, שכן אנחנו לא כוללים מכירות מהחנויות הדיגיטליות של המשחקים האחרים, או מכירות משחקים פיזיים מחברות אחרות.

ועדיין, גם עם שני אלה - העובדה שבהתבסס על מכירות מוקדמות בלבד מדובר במשחק הכי נמכר באמאזון היא לא פחות ממטורפת, וכנראה שהסיבה היא שני הדיירקטים האחרונים של נינטנדו (ב-E3 והדיירקט הייעודי מתחילת החודש) שהגדילו עוד יותר את ההייפ למשחק הכבר אהוב מאוד של נינטנדו, בנוסף לעובדה ש-2018 הייתה שנה חלשה יחסית מבחינת משחקים גדולים ל-Switch לעומת השנה שעברה בה קיבלנו שני משחקים ענקיים בתחילת השנה ולקראת סופה בדמות Breath of the Wild ו-Super Mario Odyssey בהתאמה.

Super Smash Bros. Ultimate צפוי לצאת לקונסולת ה-Nintendo Switch ב-7 בדצמבר.

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: תחתרו לעשות את מה שאתם אוהבים ותהיו נחמדים אחד לשני, זה משתלם בסוף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

  1. 1

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להתחיל דיון