הרשמה

צפו בטריילר המשחקיות השני של Red Dead Redemption 2

פעילויות, יריות והמון סכנות

רק עוד 25 יום!

אנחנו פותחים את חודש אוקטובר עם טריילר משחקיות חדש עבור Red Dead Redemption 2.

הטריילר מספק לנו הצצה ראשונה למגוון הפעילויות ששחקנים יוכלו לבצע בעולם המשחק, כגון משימות, שודים, אינטרקציה עם דמויות בעולם המשחק, הצגות, ברים, ריקודים ועוד. הטריילר נוגע גם בכנופיות היריבות שארתור יפגוש. הם יכולים לנסות לשדוד אתכם באמצע הדרך ואתם יכולים למצוא את עצמכם מהר מאוד בקרב יריות פרוע (בכל זאת, אתם במערב).

ואם כבר מדברים על יריות, קיבלנו גם את האופציה לראות את מערכת ה-Dead Eye בפעולה, כיצד היא פועלת ואת האופן בו תסמנו מטרות ואיברים אחרים שבקרוב מאוד יהפכו לחורים בגופם של מי שעומד בדרככם. לבסוף, הטריילר מציג את מצב הגוף-ראשון של המשחק שנראה בדיוק כמו שדמיינתי בראש שלי, רק הרבה יותר טוב.

אם אתם רוצים עוד RDR2, כתבנו בר קיבל את ההזדמנות לשחק בדמו במשך שעתיים, ואני בטוח שמה שהוא ראה בטריילר בכלל לא חדש לו. תוכלו לקרוא את הסיקור הנרחב שלו(2500 מילים!) כאן. Red Dead Redemption 2 צפוי לצאת לקונסולות ה-Playstation 4, Xbox One ב-26 באוקטובר.

גיא דהן - עורך תוכן

גיא דהן - עורך תוכן

משחק על: PC בעיקר, על העצבים בשאר הזמן

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: Point& Click

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit ו-Star Wars: Racer

כשאני לא משחק אני: ישן

מסר לעולם: זה בסדר גמור לא לאהוב משחק מסוים, אבל זה לא בסדר לשנוא את מי שאוהב אותו

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  17:13 01.10.2018 | בר הוכמן - כתב תוכן בר הוכמן - כתב תוכן

  הייפ הייפ הייפ!

 2. 2

  22:40 01.10.2018 | WarFox89 WarFox89

  הלב שלי לא עומד בזה :,(
  אני לא מבין איך הם מצליחים לייצר גרפיקה ברמה כזאת "מפחידה" בקונסולות עם חומרה יחסית מיושנת שאפילו ה-PCMR עם RTX 2080 לא יכול לייצר במשחקים ...

 3. 3

  23:30 01.10.2018 | elad9219 elad9219

  אוף, איזה עצבים עם רוקסטאר האלה. חברה שכל משחק שלה הוא יצירת אומנות, רק אני פשוט מתפוצץ שזה לא מתוכנן כרגע לצאת ל-PC.
  וחוץ מזה גם לגבי GTA, שלא מדברים כרגע על משחק חדש בתכנון כמעט. אמנם משחק חדש לגמרי באמת החברה מוציאה פעם בהרבה זמן, אבל לפחות משחק הרחבה ל-GTA V כמו שהוציאו ל-IV וכמו vice city, san andreas וכו' ל-III.

 4. 4

  23:31 01.10.2018 | elad9219 elad9219

  אוף, איזה עצבים עם רוקסטאר האלה. חברה שכל משחק שלה הוא יצירת אומנות, רק אני פשוט מתפוצץ שזה לא מתוכנן כרגע לצאת ל-PC.
  וחוץ מזה גם לגבי GTA, שלא מדברים כרגע על משחק חדש בתכנון בכלל. אמנם משחק חדש לגמרי באמת החברה מוציאה פעם בהרבה זמן, אבל לפחות משחק הרחבה ל-GTA V כמו שהוציאו ל-IV וכמו vice city, san andreas וכו' ל-III.

 5. 5

  10:04 02.10.2018 | שמואל מקונן - עורך ראשי שמואל מקונן - עורך ראשי

  שועלמלחמה, שים לב שעם כמה שהגרפיקה מפחידה, אנחנו מתקרבים לפוטו-ריאליזם אמיתי רק על ה-PC, ואני חושב שיהיה אפשר לצפות שהחברות השונות לפחות ינסו לעשות את זה בקונסולות כמו הסוני הבאה או האקסבוקס הבא, אבל בנתיים מבחינת הרמה הגרפית ה-PC עדיין שולט.

  ואלעד - פרה פרה, בוא תן להם איזה כמה זמן לנוח אחרי כל העבודה שהם השקיעו ב-RDR2, מה גם שיחד עם RDR Online, אני לא בטוח שיהיה לך חסך במשחק עולם פתוח מדהים של רוקסטאר...

 6. 6

     | פורסם ע"י