הרשמה

כנס E3 בוטל רשמית בגלל וירוס הקורונה

אחרי שמועות וספקולציות שרצו באינטרנט - הגיע האישור הסופי

לא יהיה חדר מצב השנה.

מגפת וירוס הקורונה לא פוסחת על אירועים גדולים ואחרי המון ספקולציות, השערות ואפילו הודעה אחת שאמרה שהאירוע לא יבוטל - הגיעה ההודעה הרשמית מה-ESA: כנס E3 לשנת 2020 מבוטל רשמית.

"לאחר לא מעט התייעצויות בינינו לבין החברות המלוות אותנו בנוגע לנושאי הבריאות והביטחון של כל אנשי התעשייה שלנו - מעריצים, עובדים, מציגים בתערוכה ושותפינו הרבים - החלטנו לבטל בלב כבד את כנס E3 2020 שהיה אמור להתקיים בין ה-9 ל-11 ביוני בלוס אנג'לס", כך נמסר מה-ESA. "בהתאם לדאגה הגוברת לגבי וירוס ה-COVID-19, הרגשנו שזהו הצעד הטוב ביותר שנוכל לקחת במצב העולמי המיוחד הזה. אנחנו מאוד מאוכזבים מכך שלא נוכל לקיים את האירוע למעריצים ולתומכינו, אבל אנחנו יודעים שזוהי ההחלטה הטובה ביותר שנוכל לקחת על בסיס המידע שיש בידינו כרגע."

אז, מה יהיה בהמשך? לגבי החזרים, ה-ESA ייצור קשר עם אנשים שקנו כרטיסים כדי לתת להם החזר מלא על כספם. בנוסף, החברה עובדת עם השותפות שלה על ניסיון לקיים אירוע אונליין ביוני כדי לפצות את המעריצים ובכל זאת לתת להם את החדשות החמות מהאירוע, גם אם לא ממסיבת עיתונאים מושקעת.

חשוב לציין שבעוד ש-E3 נמצא בדעיכה כבר כמה שנים (סוני הייתה אמורה להימנע מהאירוע לחלוטין גם השנה ו-EA מקיימים אירוע משלהם לפני E3), מדובר עדיין באירוע העיתונאי הגדול ביותר שקשור לגיימינג בעולם, כשרק Gamescom שמתקיים בגרמניה מתקרב אליו. בנוסף, כבכל שנה היינו אמורים לקיים את חדר המצב שלנו המסכם את אירועי E3, אז באסה שהוא בוטל, אבל איך שזה נראה כרגע - לפחות קיבלתי קצת מנוחה השנה.

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

    19:35 11.03.2020 | WarFox89 WarFox89

    גם ככה E3 נמצא בדעיכה משנה לשנה והולך למות בקרוב ולאבד את הרלוונטיות שלו היום. רוב החברות והמפיצות מעדיפות לקבל את כל אור הזרקורים באירועים אישיים משל עצמם ולא להיות "חלק מ" אירוע אחד גדול.

  2. 2

       | פורסם ע"י