הרשמה

יש תאריך: ה-Steam deck יגיע אלינו ב-25 בפברואר

אחרי ההכרזה, אנחנו סוף סוף מקבלים תאריך מדויק

האם הקונסולה הניידת של וואלב תצליח לבלוט בחודש העמוס ביותר בשנה?

אחרי שנים בהן לקונסולת ה-Switch לא הייתה שום תחרות מרכזית בתחום הקונסולות הניידות, הכריזו וואלב (Valve) ביולי האחרון שהם עתידים להוציא קונסולה ניידת משלהם. הציפייה לקונסולה הייתה בשמיים, ונשארה שם למרות דחייה קלה של חודשיים מדצמבר האחרון לפברואר. עד היום לא היה לנו תאריך מדויק, ועכשיו נודע לנו שאנחנו פחות מחודש ליציאת הקונסולה.

בהכרזה שהוציאה וואלב, נמסר שהקונסולות יתחילו במסען אל המזמינים הראשונים שלהן ב-25 בפברואר. כן כן, כבר בעוד פחות מחודש נוכל לשחק במענה הרציני הראשון ל-Nintendo Switch. לא רק שהביצועים שלה מובטחים להיות טובים משמעותית מהמתחרה מיפן, אלא גם שכשמה כן היא, ה-Steam deck מבטיחה להריץ כמעט כל משחק שיש ב-Steam, כך שככל הנראה נוכל לחוות יצירות מופת כמו God of war ו-Forza Horizon 5 על הדרך. עם זלדה וקירבי באופק, נראה שמצפה לנו תחרות חמה בין הקונסולות הניידות לא פחות מהאחיות הנייחות שלהן.

למעוניינים אגב, המחירים נעים בין 400 דולר לגרסה עם 64 ג'יגה בייט, 530 דולר לגרסה עם 256GB של SSD ו-650 דולר ל-512GB של SSD. לצערנו אי אפשר להזמין את הקונסולה לארץ (נמכרת כרגע רק באתר של Steam), ואין לנו עדיין מחירים של הקונסולה בארץ לאי אלו חנויות שהצליחו לשים את ידיהם על המכשיר.

האם השלטים שלו יהיו יותר טובים משל ה-Joy-Con? מוזמנים לספר לנו בתגובות.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

דור קציר - כתב תוכן

דור קציר - כתב תוכן

משחק על: Xbox Series X, Nintendo Switch, PS3, Wii U

בחיים לא תנצחו אותי ב:Mario Kart והמולטיפלייר של Uncharted 3

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Ratchet & Clank 3 ולגו באטמן

כשאני לא משחק אני: מכין קפה

מסר לעולם: תחייכו, זה לא עולה לכם כסף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

    21:01 29.01.2022 | Mindemon Mindemon

    אפשר לשכוח מלקנות את המכשיר הזה בארץ כל היבואנים הולכים לנפח את המחיר של זה ב200 אחוז לפחות

    ממליץ למי שממש רוצה שישתמש דרך מישהו שיש לו חשבון פייפאל בארצות הברית או כרטיס אשראי ויזמין את זה לחברה שמקבלת חבילות ושולחת לארץ אומנם אתם תשלמו יותר אבל לגמרי עדיף מהיבואנים שחושבים שאנחנו מפגרים עם כל המחירים המוגזמים שלהם

  2. 2

       | פורסם ע"י