הרשמה

זמן להגיד שלום: העונה השנייה של Arcane תהיה גם האחרונה

אחד מהיוצרים של הסדרה ציין שהעונה השנייה שתעלה בנובמבר תהיה האחרונה, אך שבהמשך נקבל "סיפורים חדשים"

זה רק אני שמקווה שהסדרה/סרט הבאים יתמקדו על המלחמה הראשונה בין Demacia ל-Noxus?

שלוש שנים חלפו מאז עלייתה של העונה הראשונה של סדרת המופת המבוססת על דמויות ממשחק הרשת הפופולרי League of Legends, והנה אנחנו כאן חודשים ספורים מעלייתה של העונה השנייה ומסתבר שגם האחרונה, של הסדרה - כך מסר בהצהרה אחד מיוצריה, כריסטיאן לינקה. ואם לא הייתם מספיק בהייפ עד עכשיו אני רק אצרף לכאן את הטריילר החדש לעונה החדשה שעלה לרשת ממש לפני יומיים:

אני לרוב מרבה שלא לדבר ולכתוב באתר על סדרות וסרטים בעיקר כי אני די גרוע בכל מה שקשור בביקורות על המדיומים האלה, אבל אוי וואו כמה שאני אוהב ומוכן לדבר על Arcane, גם בגלל שמדובר בסדרה באמת מופתית ומושלמת שקשה לי למצוא בה פגם משמעותי כלשהו וגם ואולי בעיקר בגלל שבמקרה יצא ששרפתי יותר מעשור מהחיים שלי על League of Legends, מה שהיה ונשאר עד היום משחק המולטיפלייר המרכזי שלי.

העונה הראשונה של Arcane היא ככל הנראה אחת מהאדפטציות הכי טובות שראינו לסרט או סדרה המבוסס על משחק מחשב כלשהו וזו שגם הצליחה לראשונה בהיסטוריה לקטוף את פרס האמי בתעשיית הגיימינג. וגם אם מעולם לא יצא לכם לשחק ב-League of Legends, סביר להניח שתצליחו להנות ממנה ומהדמויות שלה מאוד. העונה השנייה של הסדרה תעלה כאמור בחודשים הקרובים לנטפליקס (למדייקים, נובמבר 2024). את הביקורת לעונה הראשונה של הסדרה תוכלו למצוא ממש כאן למטה.

לינקה מסר כאמור בהצהרה שהעונה החדשה היא גם האחרונה של הסדרה, אך שממש לא מדובר באקורד הסיום של אדפטציות כאלה ואחרות של League of Legends. לינקה ציין שהסיפור של Arcane הוא למעשה רק ההתחלה של שיתוף הפעולה בין Riot Games לסטודיו האנימציה הצרפתי Fortiche, ושאפילו שהם ידעו שהסיפור של Arcane ימתח על-גבי שתי עונות בלבד, בעתיד מתוכננים להציג לצופים שלל סיפורים נוספים שיתרחשו ב-Runterra, שהיא למעשה הממלכה בה יושב כל היקום של League of Legends.

מה איתכם? האם אתם מתרגשים לעונה החדשה של Arcane? ספרו לנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

רועי האן - כתב תוכן

רועי האן - כתב תוכן

משחק על: Meta Quest 2, Nintendo Switch, PS5, 3DS, PC, Steam Deck

בחיים לא תנצחו אותי ב: קרב קוויקסקופ במפה Rust של MW2 המקורי

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Metal Gear Solid 3

כשאני לא משחק אני: מרכיב איזה מחשב כנראה

מסר לעולם: אל תנענע אותי, אני לא מטרונום

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י