הרשמה

EVGA משיקה את ה-GTX 1080 Ti SC2 Hybrid

כרטיס מסך היברידי המשלב קירור אוויר ומים מובנה מהמפעל

EVGA משיקה גרסאת GTX 1080 Ti היברידי המשלב קירור אוויר ומים מובנה מהמפעל

את צ'יפ ה-1080 Ti ואת חברת EVGA המייצרת כרטיסים בלעדית ל-Nvidia אנחנו מכירים לא מכבר. היה זה רק עניין של זמן עד ש-EVGA תוציא גרסאות מעניינות לכרטיס הדגל החדש ובשבוע שעבר השיקה את ה-GTX 1080 Ti SC2 Hybrid.

כשם הכרטיס, גרסת Super Clocked 2 של החברה מגיע בתדרי בוסט של 1670MHZ לעומת 1582MHZ בגרסאות המקור (Founders Edition) של Nvidia. זוהי לא מהירות השעון הגבוהה ביותר ש-EVGA משווקים, שכן גרסת FTW3 מגיעה עד 1683MHZ, אך פער זה יכול להצטמצם בעזרת OC קל לכרטיס. הכרטיס מגיע כמו שאר גרסאות הכרטיסים עם זכרון GDDR5X בנפח 11GB.

מה שבאמת מעניין בכרטיס הוא הקירור שאיתו מגיע. הכרטיס מגיע עם קירור Hybrid - אוויר ומים מובנה כבר מהמפעל, כך שאין צורך לקנות קירור מים נפרד או להסתכן בהרכבה של קירור כזה. לטענת EVGA הקירור אחראי להורדה של עד 50% מטמפרטורת כרטיס רפרנס. בנוסף, בלוק הקירור מגיע עם מאוורר 120 מ"מ, שאמור להשאיר את הכרטיס שקט מאוד בהשוואה לכרטיסים אחרים שעליהם הורכבו מס' מאווררים. כמו כן החברה כללה גם Heatsink נפרד ל-VRAM.

החברה מוסיפה גם את טכנולוגית iCX החדשה שלה, שבעיקר מציעה בקרה טובה הרבה יותר על טמפרטורת הכרטיס. ישנם 8 חיישני טמפ' שונים על הכרטיס חוץ מהחיישן על הצ'יפ עצמו (סה"כ 9), כך שניתן לראות היכן הכרטיס מתחמם יותר והיכן פחות. על כל זה מנצחת התוכנה EVGA Precision XOC המוכרת ללקוחות EVGA.

עם תג מחיר מומלץ של $810 לכרטיס בארה"ב, EVGA כרגיל מכוונת את הכרטיס לשוק הגבוה שמחפש ביצועים ללא פשרות ומוכן לשלם תוספת של $110 מגרסת הבסיס (הפרש ממחיר מומלץ של Founders Edition).

בר הוכמן - כתב תוכן

בר הוכמן - כתב תוכן

משחק על: PC, PS4, Xbox One

בחיים לא תנצחו אותי ב: קרב Roadhogs ב-Overwatch. 

המשחק שהגדיר לי את הילדות: לא בטוח אם Oddworld או The Neverhood. בכל מקרה הילדות שלי הייתה מוזרה.

כשאני לא משחק אני: סטודנט למדעי המחשב בסבל וכדורסלן בחסד.

מסר לעולם: לא תמיד התפוח הכי אדום הוא בהכרח תפוח.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

  1. 1

    13:03 07.05.2017 | WarFox89 WarFox89

    מפלצת של כרטיס.

  2. 2

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להגיב בדיון