הרשמה

המשחק Doom Eternal יוותר על מערכת Denuvo בעידכון הבא

המפתחת מקשיבה לתלונות השחקנים

האם id עושה את הבחירה הנכונה עם נטישת Denuvo?

לאחר שקיבל ביקורות משבחות מקהל המבקרים והשחקנים כאחד ולאחר שגם הספיק לעמוד במרכז התנגחות בין המפתחת ליוצר פסקול המשחק, Doom Eternal קיבל בשבוע שעבר את העידכון הראשון שלו אחרי ההשקה. כחלק מהעידכון id Software הוסיפה למשחק את תוכנת Denuvo Anti-Cheat.

אם לא שמעתם על Denuvo מעולם אז תדעו שלתוכנה יש שתי גירסאות, האחת תוכננה על מנת למנוע פריצה של משחקים והשניה שהתווספה ל-Eternal, מיועדת עבור חסימת צ'יטים. Denuvo שמונעת פריצת משחקים מוכרת כאחת התוכנות השנואות בעולם הגיימינג בגלל הורדת ביצועים משמעותית מאוד שהיא גורמת למשחקים. למרות שהתוכנה שנכנסה בעידכון האחרון היא לא אותה תוכנה מכבידה השחקנים לא קיבלו את התוספת בשימחה.

בפוסט שפירסם ב-Reddit כתב מפיק המשחק מרטי סאטרטון (Marty Stratton) שבעידכון הבא למשחק תוכנת Denuvo Anti-Cheat תוסר. סטראטון כתב: "אנחנו בוחנים את עתיד ה-Anti Cheat ב-Doom Eternal, אנו צריכים לשקול את האופציה לאפשר לשחקני ה-Campaign בלבד את היכולת לשחק בלי תוכנת Anti Cheat, בנוסף אנו צריכים להתאים את התזמון של תוכנות ה- Anti-Cheat עם ציפיות השחקנים סביב מצבי משחק ברורים כמו משחק Ranked או משחק תחרותי". מארטי המשיך ואמר: "לבסוף אנו מאמינים שבעיות הביצועים ששחקנים חוו במחשב נגרמו בעקבות שינוי שערכנו סביב שימוש ב-VRAM (זיכרון גרפי). אנו נחזיר את המצב לקדמותו בעידכון הבא ואז תוכלו לצפות שהמשחק יתפקד כמו בהשקה".

מה אתם חושבים על הצעדים של id Software? ספרו לנו בתגובות!

רועי באלוה - עורך תוכן

רועי באלוה - עורך תוכן

משחק על: PC ו-Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: FPS ומשחקי Co-Op

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit 2

כשאני לא משחק אני: כנראה שובר או מרכיב משהו

מסר לעולם: כל מה שעשיתי זה ניסיתי לחסוך טיפה לפנסיה

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

    19:19 22.05.2020 | WarFox89 WarFox89

    כל הכבוד להם שהם קשובים וערניים לקהל שלהם ופועלים די מהר לתקן פאשלות.
    ראוי להערכה.

  2. 2

       | פורסם ע"י