הרשמה

על פי דיווחים, Microsoft מפסידה על דור הקונסולות הבא

גם למחיר נוח יש מחיר.

אז מיקרוסופט טענו כי הם אינם מתחרים בסוני או נינטנדו מבחינת מספרי מכירות, אבל האם ההימור שלהם ישתלם?

אז לקראת סוף השבוע שאחרון, דיווחנו לכם כי המחיר של הקונסולות החדשות מבית Microsoft, ה-Xbox Series X וה-Series S, עומדות לעלות 2,199 ו-1,349 ש"ח בהתאמה. נכון לעכשיו המחיר ותאריך השחרור של ה-Playstation 5 או המחיר שלה עדיין לא ידועים, אבל ביום רביעי הקרוב נקבל אירוע של סוני שבתקווה יענה על השאלות הבוערות ביותר שלנו בנוגע ל-PS5.

אבל עם החדשות הנהדרות על המחיר היחסית נוח של קונסולות ה-Xbox, נותרה לנו שאלה לא פתורה: האם Microsoft באמת מסוגלים להפיק רווח מהמחיר הנמוך יחסית? על פי ג'ף גראב (Jeff Grubb), כתב עבור Venturebeat ואיש עם מידע פנימי, Microsoft מוכרת את הקונסולות במחירי הפסד, כאשר ההפסד האמיתי הוא על קונסולת ה-Series S.

מכירה של קונסולות במחירי הפסד הוא אינו דבר חדש בשוק הקונסולות, הדבר מוכר וכבר נעשה בעבר על ידי יצרניות הקונסולות, הסיבה העיקרית היא על מנת לבנות בסיס שחקנים עבור קונסולה באופן המהיר ביותר שאפשר. הדבר נעשה אומנם באמונה שהקונסולה תימכר בכמויות יפות כל עוד המחיר ימשוך את הקונה, אבל התקווה היא שהכסף יחזור על ידי מכירת משחקים לקונסולה (בעיקר משחקים אקסקלוסיביים), זאת על מנת לכסות על ההפסדים הכספיים על הקונסולה עצמה.

אז אחרי ההודעה הזאת של מיקרוסופט, נותר רק לראות מה יהיה הלאה, ובעיקר מה הצעדים הבאים של סוני. פה במערכת אנחנו זורקים השערות לגבי המחיר של ה-PS5, אבל הכל בגדר ניחוש כרגע. מה אתם חושבים? האם ברביעי סוף סוף נראה מחיר ותאריך שחרור? שתפו אותנו!

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י