הרשמה

מיקרוסופט בסקר: האם להוסיף פיצ'רים מה-Dualsense בקונטרולר שלה?

האם אתם מרוצים מהקניה שלכם?

מיקרוסופט יוצאת בסקר חדש לקהל המשתמשים שלה, האם אתם מרגישים שהקונסולה היא חלק מהדור הבא?

עברו בסך הכל כחודשיים מאז שהדור הבא הגיח לעולם, כמו כל דור חדש, איתו מגיעים חידושים מרעישים לרוב, ה-Dualsense של Sony קצר שבחים מלא מעט מבקרים, אך חטף מעט ביקורת מאחר ומפתחות לא עשו שימוש מספיק נרחב בחלק מהפיצ'רים שקיימים בו. לעומת זאת, במחנה של מיקרוסופט, קיבלנו שלט דומה במיוחד לשלט של הדור הקודם עם מעט שינויים שהגיעו בעקבות חוות דעת של שחקנים, אבל השלט החדש לא הביא שום דבר באמת חדש או מנעיין לשולחן.

עוד ב-Vgames:

עכשיו מייקרוסופט מעוניינת בפידבק של השחקנים שרכשו את הקונסולות החדשות שלה, ה-Xbox Series X|S, מיקרוסופט רוצה לדעת האם הקונסולה "מרגישה דור הבא"?. בנוסף, החברה מעוניינת גם לדעת האם המשתמשים של הקונסולה מעוניינים בפיצ'רים שקיימים בשלט של ה-Playstation 5, ה-DualSense. נכון לעכשיו השלט החדש של ה-Xbox Series קיבל חלק מהפיצ'רים של ה-DS4, כמו כפתור יעודי לשיתוף מדיה, באותו זמן, ה-DualSense קיבל הרבה תשבוחות בכל הקשור לפיצ'רים החדשים שהגיעו אליו כמו ה-Adaptive Triggers וה-Haptic Feedback.

האם אתם משתמשי Xbox Series? מרוצים מהחוויה? האם אתם הייתם רוצים לראות פיצ'רים של ה-DualSense בשלטים הבאים של Xbox? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

 1. 1

  20:43 10.01.2021 | elad9219 elad9219

  אז אצלי חד משמעית ניתן להוסיף- הזמנתי שלט כזה של אקסבוקס series X בשביל המחשב (לא הקונסולה), מאמזון, במבצע של בלאק פרידיי, וקיבלתי את המוצר בלי מכסה סוללה.
  אני פשוט רותח מזה. דיברתי עם אמזון, וכדי לקבל את החלק אני צריך לשלוח להם את כל המוצר ולקבל אחר, מה גם שהזמנתי אותו לארה''ב ושלחתי לארץ דרך חברה חיצונית. בקיצור, לא אפשרי.
  מה שבמיוחד מעצבן, זה שמכסה הסוללה של הדור הקודם לא מתאים פה, ועדיין לא מצאתי בשום מקום ברשת אחד שמתאים לדור הזה של השלט.

 2. 2

  22:13 10.01.2021 | SolMadmon SolMadmon

  אם זה יקרה אני קונה שלט חדש לאקסבוקס

 3. 3

     | פורסם ע"י  

   

יש להתחבר כדי להגיב בדיון